• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Testosteron

Kacper14

New member
Siema, mam pytanie jest może jakiś sposób żeby zwiększyć poziom testosteronu w organizmie??
Mam 16 lat jestem niski, mam niedowagę, nie przechodze mutacji i może ten testosteron by pomógł.

I co może służyć jako lubrykant lub nawilżenie penisa podczas masturbacji, bo na sucho odczuwam dyskomfort.
 

michal90

Member
Zacznij ćwiczyć siłowo. Siłownia lub w domu rób pompki itp. Jedz dużo białka tzn. miesko. Jako lubrykant to po prostu lubrykant np.durex. Chyba ze nie chcesz takich rzeczy trzymac w domu to mozesz uzyć wazeliny (mozesz tlumaczyc ze nawilzasz nią usta, zeby nie pekaly).Polecam filmik też:
 
Ostatnia edycja:

Krystiankendroj

Active member
Te wszystkie zioła itd nie działają
Kwas asparaginowy może wyciągnąć teścia na normalny poziom , czyli jak jest za niski to możesz go unormowac
Do tego dużo sportu siłowego i dobrego jedzenia , nie tylko białko z miesa
Sam miesa nie jem od 15 lat więc nie jest to przymus jakiś a teścia mam całkowicie w normie
Mezczyzna jest stworzony do pracy , ciało musi dostawać bodźce że będzie wysiłek, i aczej nie działa prawidłowo
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry