• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Testosteron u 19 latka

Mendi123

Member
Cześć, zrobiłem sobie płatne badania testosteronu i wynik wyszedł 957 gdzie w tym labolatorium jest zakres 250-850, ale czytam, ze w USA norma jest do 1100 a u nastolatków dojrzewajacych jest burza hormonów gdzie nawet calkowity testosteron moze wynosci do 1600/2000. Mam te 19 lat no i dojrzewam, widze to po jeszcze nie za duzym tradziku, znosny pojedyncze wypryski, ale duzo mniejszym niz w ubieglym roku, moze poprzez pielegancje cery i ograniczenie diety, wyglądem znów jestem jak typowy równieśnik, nastoletek w tym wieku, który teraz bedzie pisał mature :D Nie z nie wiadomo jakim zarostem, bo w sumie u mnie jest jeszcze nikły(broda) ale znów nie jak gimnazjalisa :D . W sumie te badania zrobiłem sobie tak o, bez konkretnego powodu. Jest się czym martwić?
 

Kurt1

New member
Ja to bym się cieszył z takiego poziomu, no ale...
Jak chcesz koniecznie zbić testosteron, to zacznij dużo ćwiczyć aerobowo, nie trzymaj przy tym wcale diety. No a syfy moga być od śmieciowego żarcia, słodycze, fast foody etc
A tak, ja bym korzystał ile wlezie z takiego poziomu, siłka. Jak jest libido, a przy takim poziomie powinno być, to wiadomo co.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Testosteron Inne 2
A usuniecie jednego jadra a testosteron Inne 3
K Jak naturalnie podwyższyć testosteron? Inne 1
P Testosteron - ktoś przyjmuje? Lekarstwa 2
K Bilans 15 latka Męskie sprawy 6

Podobne tematy

Do góry