• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Terminy u dr Kuzniara

Romualdo123

New member
Witam. Czy ktoś orientuje się jak długo czeka się aż pojawią się jakieś terminy konsultacji u dr Kużniara? Ani online ani telefonicznie narazie nic nie ma :( .
 

kRiss

Member
Udało Ci się dostać? Planuję wizytę u dr, ale widzę, że ani nie ma online, ani nie mogę się dodzwonić. Ktoś wie, jak to teraz wygląda?
 

toastt

Well-known member
Taka sama sytuacja była o tej porze rok temu. Przypuszczam, że teraz lekarz ma urlop lub jakieś szkolenie. Rok temu codziennie sprawdzałem czy są nowe terminy i dopiero po weekendzie majowym się pojawiły.
 

kRiss

Member
No właśnie coś kojarzę, że dwa lata temu było też mówione, że go nie ma przez jakiś okres i bardzo możliwe, że był to także kwiecień. Dzięki. Będę śledził kalendarz.
 

Ksbgs

New member
Doktor zabiegi wykonuje tylko prywatnie czy też na NFZ w pro-familia? Jak tylko prywatnie, to orientuje się ktoś jaki jest koszt całkowitego obrzezania u niego?
 

toastt

Well-known member
Wykonuje i tak i tak, ale na NFZ nie zrobi Ci zabiegu, jeżeli nie masz stulejki. Tak przynajmniej było jak byłem u niego w 2022 roku w tej sprawie.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zniknął, bo nie mam siły pierdylion razy pisać każdemu z osobna żeby przestać się za każdym razem cytować gdy odpowiadacie bezpośrednio pod postem 🤬 i ten powyżej też zniknie.
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Szybkie terminy Stulejka 4
G Terminy operacji Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry