• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szybkie terminy

Birt28

New member
Czy ktoś może ma pojęcie gdzie na śląskim lub w okolicach warto byłoby poszukać w miarę szybkich terminów operacji stulejki na NFZ? Ostatecznie inne części Polski też wchodzą w grę.

Wiem szybkie i NFZ te słowa nie współgrają, ale jestem po dwóch i chęci do wywalania dodatkowej kasy są coraz mniejsze.
 

Krystiankendroj

Active member
Dwóch czych ? Piwach ? Dniach ? Nocach ?
NFZ ci da termin i czekaj
Prywatnie będzie szybciej
Nazbieraj kasy i rób
I nie na już bo ci się odkleiło, tylko poczytaj to forum
Doinformuj się i wybierz jakiegoś dobrego lekarza żebyś później nie żałował
Nie bądź w gorącej wodzie kompany
To że zrobisz coś szybko nie znaczy że szybko ci to zacznie działać o ile jakiś konował nie zrobi ci tego na odpierdoli tak jak chcesz na " szybkiego "
Więc się zastanowić
 

Birt28

New member
Wiem, że prywatnie będzie szybciej tylko już mnie zaczyna denerwować, to całe dopłacanie do tego syfu jakim jest nasza kochana służba zdrowia. Tu akurat już nie będę się rozpisywał, ale powiedzmy, że ostatnie 3 lata trochę diagnostyki musiałem miec. Prywatnie.

Może szybkie terminy to zbyt ogólnikowo, bo na już to mogę mieć jedynie prywatnie, bardziej zastanawiam się czy jeśli chciałbym to zrobić w okolicach od 4 do 6 miesięcy, to byłaby możliwość wykorzystać składki, które i tak wyrzucam w błoto.
Niestety sam się przekonałem, że jak nie sprawdzisz i nie poczytasz opinii na temat lekarzy itd. to efekt jest jaki jest.
 

pitaq

Member
Jak na Śląsku skąd pochodzę szukałem to terminy po parę miesięcy, zadzwoniłem do szpitala w Staszowie, przyjeżdżasz rano najlepiej i tylko skierowanie potrzebujesz i w tym samym dniu cię przyjmie urolog, w zeszłym roku pojechałem 13 lipca a 15 lipca już miałem pierwszy zabieg bo się miejsce zwolniło, drugim razem już musisz się umawiać ale te krótko, drugi raz pojechałem 15 listopada a zabieg mi wyznaczyli na 7 grudnia i już mam z głowy, pierwszy zabieg nie wyszedł bo lekarz tylko wędzidełko przedłużył a zostało trochę napletka i był dalej ciasny, po drugim już wszystko śmiga jak powinno
 

Krystiankendroj

Active member
Ja też prywatnie byłem w Szczecinie, jednego dnia wizyta na którą czekałem z dwa dni i za tydzień zabieg już, czy to nawet było mniej czasu
 

Podobne tematy

Do góry