• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Terapia pijawkami

adam822

New member
Czy ktoś z was korzystał z terapii pijawkami pomocniczo przy zapaleniu prostaty?

Słyszałem opinie że potrafi pomóc w opanowaniu dolegliwości.

Z drugiejs strony przykładanie pijawek w okolice krocza jest pewnie dosyć problematyczne.
 
Ostatnia edycja:

kdkrkx

Member
przewlekle zapalenie prostaty - Forum SFD.pl - strona 13
w linku wyzej forum sfd watek zapalenie prostaty user kalikali bardzo lobbuje za pijawkami, ze niby sie nimi wyleczyl i mu to pomaga czy cos w tym guscie, dla zainteresowanych polecam przesledzenie jego wypowiedzi i ogólnie tego forum.

Tak wogole zauwazylem ze sporo jest hirudoterapeutow/gabinetow hirudoterapii w wiekszych miastach w polsce, i oczywiscie pijawki "pomagaja" (nie "lecza") na (prawie) wszystkie dolegliwosci.

Skoro takie dobre te pijawki sa to czemu ktos nie wymysli sposobu aby ich jad jakos pobrac i zrobic z tego np. formy zastrzyku?
Jad węży tak pobieraja a czemu nie pijawek.
 

JulianTrzeciak

New member
Ja tez słyszałem, że jest to metoda bardzo skuteczna. Ale uczciwie powiem, że nie wiem jak ona przebiega i gdzie można ją przeprowadzić. Oczywiście jeśli masz możliwość zastosowania takiej metody to wydaje mi się, że powinieneś spróbować. Ale mimo to wcześniej zapoznaj się z innymi opiniami na ten temat.
 

patrykkrol

New member
Terapia pijawkami bywa stosowana w niektórych przypadkach medycznych, ale nie jest to typowe leczenie zapalenia prostaty. Najlepszym krokiem w przypadku problemów zdrowotnych, takich jak zapalenie prostaty, jest skonsultowanie się z lekarzem lub specjalistą, którzy mogą zalecić odpowiednie leczenie i terapie oparte na medycynie opartej na dowodach naukowych. Nie próbuj terapii pijawkami na własną rękę ani nie podejmuj żadnych eksperymentów zdrowotnych bez konsultacji z lekarzem. To, co działa w jednym przypadku, może nie być skuteczne ani bezpieczne w innym. Lekarz będzie w stanie ocenić twoją sytuację i zaproponować odpowiednie metody leczenia. Pamiętaj, że zawsze warto kierować się radami profesjonalistów medycznych, gdy masz problemy zdrowotne.
 

sonja12

Active member
hahahah, skonsultowac ze specjalistą....odpowiednie terapie . A który to taki profesjonalista medyczny????? Śmiechu warte co piszesz patrykkrol . Chyba nowy tu jesteś , albo u lekarza żadnego nie byłeś.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Terapia Testosteronem Skrzywienie prącia 8
M Terapia ESWT Skrzywienie prącia 1
N Terapia wywarem z brokuł Prostata 2
N Terapia fagami w Gruzji Prostata 0
A Terapia Bakteriofagami Prostata 3

Podobne tematy

Do góry