• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tabletki na wczesny wytrysk(Penilarge)

predator772

New member
Witam kupiłem tabletki penilarge i jak na nich pisze poprawiają długość członka i stosunku mam zamiar wsiąść 3 opakowania przez 3 miesiące a rezultaty w powiększeniu członka, długości trwania stosunku i innych pozytywnych rezultatów przedstawie wam tutaj. Dzięki temu bendziecie wiedzieć czy warto je kupić. Co 2tygodnie bende publikował rezultaty.
 

marekson

New member
Fajny pomysł z tym postem bo sam zastanawiam się nad kupnem tych tabletek napisz jakie,Bendą rezultaty bo też potrzebuje takich tabletek na powiększenie penisa.
 

predator772

New member
Narazie po tygodniu stosowania mogę stwierdzić że penis jest trochę twardszy i jest lepszy orgazm co do rozmiaru za tydzień zrobie pierwsze mierzenie ale wątpię żeby po 2 tyg stosowania urusł więcej niż 0.5 cm... Czekam na efekt końcowy po 3 miesiącach zażywania tabletek.
 

predator772

New member
i

Narazie po 2 tygodniach stosowania mogę jedynie powiedzieć że penis powiększył sie o 0.5cm w długości a w obwodzie o 1 cm także jak na razie dobrze a co do długości trwania stosunku nie jest on dłuższy może jedynie twardszy i dluzej stoi po.
 

tomtom88

New member
Witam, i jak tam idzie kuracja, ja właśnie odz dzisiaj zaczynam kuracje z trzema opakowaniami, 2 tabletki rano po posiłku(tak mi doradził sprzedający)

Pozdrawiam
 

predator772

New member
Pyta w hu. nic nie pomagały daj spokój zaczołem ćwiczyć penisa na długość grubość i jest efekt a raczej przyrost 1cm długość i 1 cm grubość. Po tych tabletkach nawet penis nie chciał stawać, a jak stanoł to trudno było z jego utrzymaniem w pionie... Moge wam polecić mojego posta z ćwiczeniami jak narazie jest efekt 1cm dł i 1cm gr a ćwicze na poważnie od początku marca tu macie linka.... I polecam każdemu zacząć ćwiczyć a tabletki odłożyć na bok. Dodam że jest to mój post
Efekty powiększania ćwiczeniami plus PENILARGE - Ćwiczenia powiększające penisa - Powiększanie penisa, członka, potencja
 

pytanek

Member
Penilarge jest chyba na powiększenie penisa a na przedwczesny orgazm są tabletki Orgasm Control - opakowania mogą być do siebie podobne ale są to jednak całkiem inne środki, których raczej nie powinno się mylić ze sobą.
Mi tabletki pomogły bardzo. Wcześniej z partnerką potrafiłem dojść w nawet kilka ruchów przy intensywnym seksie, spokojniej zw 5 minut. Teraz jest już o wiele lepiej. Stosunek jest dłuższy i nie muszę się juz stresować, że nie zaspokoję swojej dziewczyny.
Pozdro.
 

predator772

New member
Tak

Penilarge jest chyba na powiększenie penisa a na przedwczesny orgazm są tabletki Orgasm Control - opakowania mogą być do siebie podobne ale są to jednak całkiem inne środki, których raczej nie powinno się mylić ze sobą.
Mi tabletki pomogły bardzo. Wcześniej z partnerką potrafiłem dojść w nawet kilka ruchów przy intensywnym seksie, spokojniej zw 5 minut. Teraz jest już o wiele lepiej. Stosunek jest dłuższy i nie muszę się juz stresować, że nie zaspokoję swojej dziewczyny.
Pozdro.


Tak to prawda są to inne dwa opakowania i środki ale na penilarge pisze producent że zwiększa penisa i dzieki temu też stosunek się wydłuża, a i brałem także Orgasm Control i nic nie pomogło także nie polecam ani jednego ani drugiego... No chyba że tylko na mnie to niedziała. Nie wiem jak jest z innymi ludzmi pisze jak było w moim przypadku.
 

rikon

Banned
Efekty są. Tylko trzeba brać nieregularnie. Jak sie tak bierze raz a raz nie to tak samo jakbys raz zakładał gumę a raz nie. A potem się bzykał.
Sam zebrałem się po sobie. Po miesiącu efektów raczej sie nie zobaczyc ( no moze czestsze sa spontaniczne erekcje) ale za to po dwoch miesiacach widac,ze tabsy zadzialaly. Penis sie powieksza. U mnie bylo to 3 cm.
Tyle ze tamt dziwny bo sa inne specyfiki na przedwczesny wytrysk. Penilarge to raczej jedynie na powiekszanie. Czy nie?
 

kontak

Member
Jestem obecnie po 3 miesięcznej kuracji tabletkami Penilarge. Ostatecznie powiększenie to 2 cm w obwodzie oraz jakieś 2,5 na długości. Efektów ubocznych nie zaobserowwałem poza częstszymi erekcjami i to w najmniej spodziewanych efektach ( przestają występować tak w drugim miesiącu brania tabletek). Obecnie minęło już prawie 3 miesiące od zakończenia. Penis się nie zwiększa.
Kuracja nie jest tania ale efekt jest i to się liczy.
 

joonek0

Banned
Głównym zadaniem Penilarge jest powiększanie penisa, mimo to, działają również na wydłużenie stosunku. Penilarge oraz XtraSize są liderami w tych sprawach, co potwierdza ranking tabletek na powiększenie penisa jak i wiele innych - wystarcz poszukać w wyszukiwarce a z pewnością odnajdziecie wiele pozytywnych opinii na temat tych dwóch preparatów.
 

joonek0

Banned
Zależy to głownie od tego jakie tabletki wybierzesz, są takie, które działają szybko oraz takie na których działanie trzeba poczekać o wiele dłużej aby cokolwiek odczuć. Polecam skorzystać z rankingów produktów, poczytać fora lub po prostu spytać lekarza.
 
ja osobiście przez krótki moment borykałem się z tym problemem i raczej byłem sceptyczny jeśli chodzi o różnego rodzaju stymulanty ale zaryzykowalem i akurat u mnie podziałało korzystałem z tabletek kamagra, ale to chyba bardzo indywidualne. w każdym razie to mogę polecić i życzę wyjścia szybkiego z problemu. trzeba chyba testować i dojść do najlepszego.
powodzenia!
 

stkps

SPAMER
Sam brałem te tableki na powiększenie penisa. Muszę przyznać,ze oprócz efektu powiększenia sprawiły,że moje erekcje są o wiele mocniejsze, o wiele łatwiej jest mi również utrzymać erekcję w czasie. Raczej nie miałem problemów z abrdzo wczesnym wytryskiem ale dłużej niż 3-4 minuty stymulacji raczej nie wytrzyłem. Po zakończeniu kuracji Penilarge mogę wytrzymać ok 8-9 minut. Czyli znacąco dłużej. O wiele dłuzej moge uprawiać seks za drugim stosunkiem.Czyli po odczekaniu godziny po pierwszym stosunku.
 

Marek733

New member
Posłuchajcie predatora. Jakiekolwiek tabletki, o jakiejkolwiek nazwie, na jakiejkolwiek stronie w sieci, to jedna wielka ściema. Jest tylko jeden sprawdzony preparat, zatwierdzony przez świat naukowy, który może opóźnić wytrysk i jest nim Priligy. Jakieś "climaxy" i inne "controle" bez recepty to shit, który nawet nie wiadomo z czego się składa. Równie dobrze może to być krowie gówno. A jak czytam jeszcze o wydłużaniu się członka, to zastanawiam się, w jakim świecie Wy żyjecie, i jakie bajki czytacie? Kolego jeden z drugim, macie po 15 cm?... to cieszcie się, bo kaleka z 20cm ma tylko problem, i nigdy dogłębnie sobie nie pociupcia, a jak wepchnie, to tylko skrzywdzi laskę. Przestańcie już pieprzyć o wydłużaniu, bo to utopia. Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry