• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tabletki na przedwczesny wytrysk

maks

New member
Jakie tabletki polecacie na opóźnienie wytrysku spermy? Z informacji do których dotarłem wynika, że na rynku dostępne są tabletki na receptę i cała masa suplementów diety. O ile produkty zarejestrowane jako leki muszą mieć udowodnioną i potwierdzoną badania klinicznymi skuteczność o tyle suplementy diety to po prostu produkty spożywcze. Zastanawiam się czy jest sens wydawać pieniądze na suplementy diety?

tabletki na receptę
- Priligy (dapoksetyna)

suplementy diety
- Orgasm Control
- Climax Control
- Last Longer

Czy stosowaliście którykolwiek z powyższych produktów? Jakie są Wasze doświadczenia w walce z przedwczesnym wytryskiem przy użyciu tabletek?
 

MarylinM

New member
Dobrym suplementem diety na przedwczesny wytrysk spermy jest Climax Control, który można zakupić anonimowo przez Internet. Probowałem i pomaga ;) Aktualnia trwa akcja promocyjna i można go zakupić w dość atrakcyjnej cenie.

Informacje jakie znalazłem na oficjalnej stronie produktu:

Co to jest Climax Control?
Climax Control to znakomita receptura schowana w każdej pigułce wpływająca na poprawę życia erotycznego. Polecany przez lekarzy Climax Control efektywnie i bez ryzyka eliminuje kłopoty z erekcją, zwalcza przedwczesny wytrysk oraz przywraca pewność siebie i poprawia relacje z partnerką.

Czy Climax Control powoduje skutki uboczne?
Wielokrotnie dokonane badania kliniczne dowiodły, że zażywanie Climax Control przez zdrowych mężczyzn nie wywołuje żadnych efektów ubocznych.

W jaki sposób zażywać Climax Control?
Należy stosować jedną kapsułkę dwa razy dziennie podczas posiłków przepijając dużą ilością wody.

Czy stosując Climax Control mogę pić alkohol?
Climax Control nie powoduje żadnych niepożądanych efektów ani nie wchodzi w interakcje z alkoholem.

Jak działa Climax Control?
• przedłuża stosunek,
• zwiększa doznania seksualne,
• utrzymuje wzwód,
• kontroluje przedwczesny wytrysk,
• poprawia jakość współżycia
• poprawia samopoczucie
• zwiększa pewność siebie

Opinie i komentarze użytkowników o climax control:
Nie byłem do końca pewien efektywności tabletek na przedwczesny wytrysk Climax Control, jednak byłem tak zdesperowany, że analizowałem wiele specyfików na tego typu przypadłość. Spodziewałem się, że jakiekolwiek skutki będą dostrzegalne dopiero po kilku miesiącach korzystania, okazało się jednak, że stosując Climax Control już po pięciu dniach dostrzegłem poprawę i moja partnerka również. Romek, Gryfów Śląski

Od kilku lat jestem w stałym związku małżeńskim, choć ostatnie miesiące były po prostu straszne. Pustoszone rutyną życie intymne powoli przestawało egzystować. Kłóciliśmy się z byle powodu i pod byle pozorem. Zdecydowałem wypróbować Climax Control. Przedłużenie stosunku z Climax Control było strzałem w dziesiątkę. Teraz moja żona jest o wiele bardziej rozbudzona i wykorzystuje każdą okazję, by zaciągnąć mnie do sypialni. A ja doskonale wiem, że za każdym razem stanę na wysokości zadania i dam jej to, czego oczekuje! Mariusz, Świdnik

Od dawna borykałem się z przedwczesnym wytryskiem. Problem tkwił w tym, że zdarzał się on tylko czasami i nigdy nie wiedziałem, czy następnym razem się to powtórzy czy nie. Nie potrafiłem w pełni zrelaksować się przed kobietami obawiając się skompromitowania. Dziś, dzięki Climax Control mam pewność, że za każdym razem partnerka będzie w pełni usatysfakcjonowana, a ja zawsze sprostam jej oczekiwaniom. Wiem jak wydłużyć stosunek seksualny i wiem jak dać partnerce maksimum przyjemności. Dominik, Zgorzelec

Trudno czerpać przyjemność z życia skoro nie ma się pewności siebie w łóżku. Wstydziłem się wizyty u doktora i poinformowania go o moich problemach z erekcją. Zamawiając Climax Control nie chciałem, by ktoś dowiedział się, że potrzebuję takiego preparatu. Produkt otrzymałem w dyskretnym opakowaniu. Dziś, po miesiącu kuracji czuję się doskonale! Polecam wszystkim! Daniel, Choszczno

Na szczęście przedwczesny wytrysk nie jest jeszcze moim problemem, ale zacząłem stosować Climax Control, by zaskoczyć partnerkę jeszcze dłuższym stosunkiem. Przyjmowanie leku Climax Control, który nie powoduje skutków ubocznych, daj mi gwarancję, że będę gotowy zawsze, gdy ona będzie tego chciała. Jest to dla mnie bardzo ważne. Marcel, Jedwabne
Dokonane doświadczenia wykazują, że 1 na 5 mężczyzn w wieku od 25 do 45 lat cierpi na przedwczesny wytrysk. Problem ten dotyka również 1 na 3 mężczyzn w przedziale wiekowym od 18 do 25 lat. Dzięki tabletkom na wydłużenie stosunku Climax Control, których celem jest pomoc w odzyskaniu kontroli nad przedwczesnym wytryskiem, nie musisz już martwić się, że nie spełnisz oczekiwań swojej partnerki. Już po czterech dniach zażywania zauważysz, że kłopoty z utrzymaniem erekcji stają się przeszłością, a problem przedwczesnego wytrysku powoli przestaje dotyczyć Waszego związku. Zainwestuj w jakość Waszego seksu, zainwestuj w Climax Control i ciesz się długimi stosunkami.

Lekarze, którzy opracowali niezawodną formułę Climax Control w warunkach laboratoryjnych, zaświadczają, że może on być stosowany przez aktywnych seksualnie, zdrowych mężczyzn. Climax Control nie jest żadnym narkotykiem czy farmaceutykiem. Nie zawiera żadnych toksyn czy chemikaliów, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu. Climax Control gwarantuje bezpieczeństwo, efektywność oraz poprawę relacji w związku!

Większość mężczyzn biorących udział w naszych badaniach zauważyła poprawę już po czterech dniach kuracji. Siedmiu z dziewięciu mężczyzn (78%) zauważyło znaczną poprawę po trzech tygodniach. Climax Control jest stosowany przez setki ludzi na całym świecie.

Tabletki na przedłużenie stosunku Climax Control pozwolą Ci utrzymać szczytową formę seksualną przez dłuższy czas, zwiększają Twoje poczucie pewności siebie. Formuła Climax Control nie zawiera żadnych syntetycznych środków farmaceutycznych produkowanych na bazie szkodliwych toksyn. Klucz do formuły Climax Control to odpowiednio dobrana kombinacja i właściwe proporcje składników, które tworzą działające całościowo lekarstwo. pigułki na opóźnienie wytrysku Climax Control nie jest żadnym narkotykiem czy farmaceutykiem. Nie zawiera żadnych toksyn czy chemikaliów, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu. Jego starannie wyselekcjonowane składniki nie wywołują żadnych efektów ubocznych! Kapsułki na przedłużenie stosunku Climax Control dają gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa stosowania!

W roku 2008 zamieszczono wyniki przeprowadzonego na szeroką skalę badania klinicznego. Okazało się, że po trzech tygodniach przyjmowania Climax Control aż 7 z 9 mężczyzn, którzy wcześniej skarżyli się na przedwczesny wytrysk i kłopoty z erekcją, wykazuje obecnie większą pewność siebie, cieszy się lepszym życiem seksualnym, a ich partnerki i żony są bardziej zadowolone z seksu. Większość mężczyzn zauważyła zmiany już po pierwszych czterech dniach zażywania naszego specyfiku.
 

adammm

New member
Czytałem wiele pozytywnych opinii o tabletkach climax control i jestem w zasadzie zdecydowany na zakup. Wydaje się, że są to w tej chwili jedne z najlepszych tabletek na przedwczesny wytrysk dostępnych bez recepty. Zależy mi przede wszystkim na przedłużeniu stosunku i szybszej regeneracji. Chcę być zdolny kochać się z moją partnerką kilka razy podczas jednej nocy. Gdzie najtaniej można zakupić climax control?
 

flight001

New member
Dapoksetyne bym nie radzil. To jest lek ktory mial byc uzywany do leczenie depresji lecz sie okazal nieskuteczny. Dzialanie boczne tych lekow jednak jest obnizenie popedu i to wlasnie jest teraz wykorzystywane jako glowne dzialanie u Dapoksetyny. Oczywiscie ma udowodnione dzialanie w badaniach klinicznych i wg. nich przedluza stosunek w porownaniu do placebo przecietnie o 1-2 minut. Sorry, ale za takie dzialanie to wg. mnie szkoda brac psychotropow!
 

PatrykTester

New member
Ja próbowałem tabletki na opóźnienie wytrysku climax control i znacznie mi pomogły z przedwczesnym wytryskiem. Wcześniej wydawałem dużo kasy na różnego rodzaju opóźniacze itd Postanowiłem zlikwidować przyczynę i zakupiłem te tabletki i było warto. Jakby kogoś interesowało to na swojej stronie mam relacje z testu tabletek climax control
 

maska#

Banned
Ja polecam tabletki Climax Control mi pomogły nie musicie mi wieżyc ważne ze ja wiem i moja zona mam sprawdzana stronę gdzie je kupuje teraz w portfelu nie mam gumek żeby było dużej tylko mam tabletki pozdrawiam.
 

kontak

Member
Zdecydowanie Orgasm Control. Przetestowałem wiele różnych środków ale orgasm control były najlepsze. Kiedyś brałem tableti ale obecnie przestawiłem się na chusteczki z tej serii. OC Wipes. Chusteczka jest nasączona specjalnym płynem. Używa się jej przed stosunkiem, daje to o wiele większa kontrolę. Działąnie moze nawet lepsze od prezerwatyw przedłużających stosunek a przynajmniej nie ma bariery pomiędzy Tobą a nią.
 

artek1

Banned
Ja również przetestowałem kilka produktów. Najbardziej jestem tak jak koledzy powyżej zadowolony z Orgasm COntrol. Jest to cała seria produktów. Stosowałem tabletki wraz z kremem na penisa. Bardzo skuteczne, dają Ci o wiele większą kontrolę nad tym co robisz. Warto jest polować na promocje i na przykład kupić sobie razem cały zestaw tabletek wraz z kremem na penisa ( jest o wiele taniej). Może nie jest to taki tani produkt ale o wiele skuteczniejszy od prezerwatyw przedłużających wytrysk .No i jest Ci jednak przyjemniej z kobietą bo nie ma bariery pomiędzy ją a Tobą.
 

kontak

Member
Ja również przetestowałem kilka produktów. Najbardziej jestem tak jak koledzy powyżej zadowolony z Orgasm COntrol. Jest to cała seria produktów. Stosowałem tabletki wraz z kremem na penisa. Bardzo skuteczne, dają Ci o wiele większą kontrolę nad tym co robisz. Warto jest polować na promocje i na przykład kupić sobie razem cały zestaw tabletek wraz z kremem na penisa ( jest o wiele taniej). Może nie jest to taki tani produkt ale o wiele skuteczniejszy od prezerwatyw przedłużających wytrysk .No i jest Ci jednak przyjemniej z kobietą bo nie ma bariery pomiędzy ją a Tobą.

Gdzie je konkretnie zamawiałeś?Czy znajdę je na allegro czy trzeba szukac ich w sklepach internetowych? No i po jakim czasie widzisz efekty?
 

artek1

Banned
Kupisz je na pewno na intymnosc.pl ale nie jestem pewien czy nie ma ich również w innych sklepach tak więc musiałbyś sam poszukać oraz porównać sobie ceny. Może gdzieś jest po prostu taniej. Niby pierwszego dnia nie widać efektów ale juz po tygodniu brania jest bardzo duża różnica. Najlepiej jest właśnie wtedy jak bierzesz to w komplecie tak jak ja. Czyli krem oraz tabletki.Wtedy działanie jest najskuteczniejsze. Po miesiacu regularnego brania możesz o wiele , wiele dłuzej. Ważna jest właśnie ta regularność. Jeśli raz bierzesz tabletkę a raz jej nie bierzesz to nie masz co spodziewać się dobrych efektów.
 

maka334

New member
ja od jakiegoś roku stosuję Climax Control nie potrafię porównać go do innych bo przedtym nic innego nie próbowałem i Climaxa nie zmieniłem bo zaspokoił moje zapotrzebowania na orzedwczesny wytrysk
co mogę powiedzieć? że nie żałuję pieniędzy władowanych w ten suplement bo rezultaty widać gołym okiem a raczej gołym członkiem :D
z 3minutówki bo regularnym stosowaniu mam seks trawający w zależności od pozycji i podniecenia od 10-15minut co jest wystarczające dla mojej dziewczyny i dla mnie w zupełności nacieszam sie nią cała przez te minuty :rolleyes: gdzie na początku nie zdążyłem nawet dobrze popatrzyć sobie na jej pracujący tyłeczek :)
 

marcin-lalala

New member
climax control

ze swojego doswiadczenia tez polecam wlasnie climax control
jak wiadomo kazdy suplement troche kosztuje ale naprawde warto zainwestowac w cos sprawdzonego niz probwac ciagle nowych sposobo tracic czas i hajs

climax zadzialal na mnie po ok 3tygodniach codziennego stosowania jak po tym czasie zaczalem uprawiac seks z partnerka sam bylem w szoku ze cos sie dzieje po 5 minutach dalej moglem pompowac bez zadnej przerwy wiecie jaka to frajda! a jeszcze ten bezcenny usmiech kobiety w trakcie - za ktory warto zaplacic kazdy hajs :rolleyes:

ja climax kupuje na stronce climax-suplement. sprawdzilem tabletki oryginalne wiele kupujacych bez propblemowa wysylka

pzdr
 

jarek89

Moderator
Jedynym lekiem na przedwczesny wytrysk o udowodnionej skuteczności jest Priligy, czyli dapoksetyna. Minusem leku jest cholernie wysoka cena.
 

Rufik555

New member
siemandero

ja wydałem na suplementy na początku mase kasy i byłem totalnie załamany i zły na siebie że dałem sie w to wkręcić
aż do nagłej poprawy czasówki w seksie sam byłem zaskoczony jak kochałem sie z dziewczyną że daje i daje i nie kończe w sumie zamiast skupić sie na rozkoszy skupiłem sie na tym co sie dzieje że nie kończe jak prawiczek a moge w końcu bzykać na pczatku troche sie zmartwiłem że popsułem sobie tymi suplementami zdrowie penisa ale po kolejnym seksie było to samo czyli seks trwał tyle ile powinien - 10min minium :) niewiedziałem co tak działało drogą dedukcji doszedłem że to ostatni suplement jaki stosowałem a był to Climax Control i skoro tak mnie zadziwił seks postanowiłem ponownie kupic Climax i używam go do dziisiaj
ten ktorego uzywam moge polecic na stronce "climax-suplement" tak wpisany w wyszukiwarce zostanie znaleziony
 

tik

Member
Niezłe były tabletki Potency therapy. Ale są skuteczne jedynie w jednym przypadku. Jak bierze się je regularnie. Bo jak się zapomina o ich braniu to niestety ale skuteczność jest taka sobie.... Tak wieć dla wygody przerzuciłem sie na chusteczki oc wipes. po pierwsze są wygodniejsze bo można mieć przy sobie zawsze w portfelu czy kieszeni . Po drugie nie trzeba pamiętać o codziennym braniu pigułek
 

Podobne tematy

Do góry