• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szybko sie podniecam

rasialdo

New member
Hej,

Problem mam tego typu, że strasznie szybko się podniecam....! Mam 20 lat, dziewczynę od ponad 2 lat, ale wciąż się podniecam jak małe dziecko...czy to jak się namiętnie całujemy, czy jak zaczynamy rozmawiać o erotycznych sprawach, albo po prostu jak leżymy blisko siebie, to od razu mam erekcje!

Co może być tego przyczyna? Strasznie mnie to denerwuje, a nie mogę nic z tym zrobić. Czy to ze mną coś jest nie tak, czy wy tez macie podobny "problem"?

P.S. przez te podniety mam tez problemy z seksem, bo bywa i tak, ze jak za bardzo jestem napalony, to dochodzę zdecydowanie za szybko.

Czy to ma jakiś związek ze sobą?
 

baja bongo

New member
chyba znaczna wiekszosc facetow miala z tym problem:) problem lezy w Twojej glowie. Ale oprocz tego takze w braku doswiadczenia. Po prostu kochajcie sie czesciej, nie znechecaj sie tym, ze po krotkim czasie dochodzisz, bo w koncu dojdziesz do wprawy. Ale jak juz napisalem - problem lezy takze w Twojej glowie. To czy dochodzisz szybciej czy pozniej zalezy takze od Twojego nastawienia. Po prostu postaraj sie troche ostudzic to podniecenie, pomysl o tym, zeby partnerke doprowadzic najpierw do orgazmu, a pozniej rob co chcesz ;)
 

rasialdo

New member
no to wlasnie caly czas mysle o niej, moze przez to zapominam o sobie...

ale jakos tragicznie nie jest bo czasami jest normalnie ok:) trzeba z tego wyrosnac poprostu :)
 

rasialdo

New member
no może i nie problem, ale jest to już denerwujące. Dlatego pytam czy to ja jestem jakiś dziwny, czy zboczony, a możne po-prostu tak jest przez pewien czas ;)
 

Podobne tematy

Do góry