• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szybki zabieg stulejki Warszawa, gdzie?

cwaniak339

New member
Witam chciałbym jak najszybciej pozbyć sie stulejki zeby mój penis był sprawny jeszcze w te wakacje. Jest taka możliwosc jak tak to gdzie? jestem z Warszawy
 

bezczel

New member
W klinice Mazowia na Ursynowie. dr Tomasz Borkowski- polecam z czystym sumieniem. Myślę że czas oczekiwania nie będzie długi. Tylko jest jedno "ale", to prywatna klinika więc koszt to około 1700 jeżeli się nie mylę. Ja miałem tam robione i jest cacy.
 

cwaniak339

New member
bezczel napisał:
W klinice Mazowia na Ursynowie. dr Tomasz Borkowski- polecam z czystym sumieniem. Myślę że czas oczekiwania nie będzie długi. Tylko jest jedno "ale", to prywatna klinika więc koszt to około 1700 jeżeli się nie mylę. Ja miałem tam robione i jest cacy.



da sie jakos w ciagu tygodnia to zrobic? czy dluzej musze czekać btw. a gdzie to mozna zrobic za darmo
 

samurai

New member
Za darmo z NFZ.
Może przed końcem roku uda Ci się zapisać :D

Prywatnie odbycie zabiegu w ciągu tygodnia jest osiągalne, ale trudne. Do tego potem miesiąc i tak będzie się goiło.
 

shogo

New member
Pewno sie da, ale powiedz dziewczynie że jesteś nie sprawny to nie wiem jak zareaguje. Nie powiesz jej to ci szybkim ruchem coś porozrywa i zamiast w łóżku z dziewczyną to wylądujesz w szpitalu
 

piotr1234

New member
Witam. Wczoraj miałem zabieg u dr Torza w Centrum Zdrowia MDM w Warszawie. Na wizytę czekałem tydzień, a na zabieg 2 tygodnie (w Ibisie z tego co się orientowałem są chyba większe kolejki). Pana doktora nie trzeba jakoś specjalnie przedstawiać (znany na tym forum), fachowiec z bardzo dużym doświadczeniem w temacie, przyjemny człowiek. Cena wizyty 150, zabieg 1200zl. U mnie drugi dzień po zabiegu wszystko wygląda ok, ładnie się goi, nie boli. Polecam.
 

Gabon

New member
Powiem szczerze zaskoczyłeś mnie.:) Z reguły ludzie wybierają dr Torza w Ibisie, gdyż jest po prostu taniej. A tu cena identyczna jak w Ibisie... Dobra wiadomość dla tych co jeszcze są przed. Co do samego lekarza, nikt chyba jeszcze na niego nie narzekał, specjalista pełną gębą. :)
 

Podobne tematy

Do góry