• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szybki wytrysk

nope

Well-known member
Może napisz coś więcej o problemie? Co cie stymuluje do przedwczesnego najbardziej? Istnieje przekonanie ze zbyt krotkie wedzidelko może powodować przedwczesny ale sam nie wiem bo ja takie miałem a przedwczesnego nie miałem. Trenuj, ucz sie ciała, najwiecej głowa tutaj robi roboty a w ostatecznosci przejdz sie do jakiegos lekarza w tym temacie. Mysle ze pomoze ; )
 

MKD

Active member
Skrocenie napletka raczej, ze nie pomoze.

Rozwaz pelne obrzezanie albo po prostu trening. W zaleznosci od Twojego doswiadczenia moze byc roznie, na poczatku kazdy przez to przechodzi. Po obrzezaniu jest powtorka xD
 

AGv

Active member
Za czas penetracji odpowiedzialność ponoszą unerwienie członka, stan zdrowia prostaty, status hormonalny i wreszcie CUN tzw "licznik w głowie".
Więc powodem EP może być zbyt bogate unerwienie żołędzi, napletka, wędzidełka albo zapalenie prostaty albo niedobór testosteronu albo "problem w głowie".
Więc leczenie powinno zależeć od źródła problemu. Jednemu pomoże seksuolog, drugiemu urolog. Proponuję załatwiać problem kompleksowo, bo możesz odnerwić członek, wyciąć w huj wszystko a i tak będziesz sprinterem
 

Podobne tematy

Do góry