• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szybie dochodzenie

abc699

New member
dlaczego szybko dochodzę?

moze to przez to ze jak sciagam napletek to zostajem i jeszcze mala faldka (mialem przedluzxane wedzidelko wiec powinno byc ok), ale jednak faldka jeszcze jest i jak wkladam i wyjmuje to ta skora ociera mi o grzyba

moze to dlatego?

schemat fotek:
http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm

mam podobne jak CI-4 po lewej jak w spoczynku, i jesli wzwod to tak CI-4, myslalem ze moze CI-3 ale chyba z tak nie,
to moze wg tych CI-4 po prawej, tam widac ze naskorek jakby do konca nie schodzil

co z tym robic?

moze to prawidlowe?
 

abc699

New member
w tamtym drugim jest szerej opisany problem,

a tego watku nie moglem wczoraj edytowac ani usunac, wiec zaloyzlem drugi


p.s. wczoraj widocnzie byly problemy z forum, bo teraz moge wszystko edytowac etc w przeciwienstwo do dnia wczorajszego
 

emil1

New member
podczepie sie. Czy jeżeli mam mniej wiecej jak cl5-6 to jest to problem bo tez szybko dochodze i łątwo sie podniecam.
 

MarylinM

New member
Myślę, że rozwiązaniem Twojego problemu może być suplement diety climax control. Zbiera bardzo dobre recenzje, ludzie sobie go chwalą. Pozwala skutecznie walczyć z przedwczesnym wytryskiem i poprawia jakość spermy.
 

Marcek

New member
Ja na sobie przetestowałem tabletki climax control. Działają skutecznie chociaż przez kilka lat zanim je wypróbowałem miałem duży problem z przedwczesnym wytryskiem.
 

kontak

Member
Aj tam seksuolog. Wieczna rada. Idź do seksuologa. Ja się pytam po co skro jest wiele sposobów, wielokrotnie opisywanych na tym forum jak przedlużyc wytrysk:
prezerwatywa'
masturbacja przed stosunkiem ( drugi wytrysk nie bedzie juz taki szybki)
oc wipes ( ktore obecnie stosuję i moim zdaniem są świetne)
ewentualine jeszcze jakieś tabletki ale to jak już wszystko powyżej nie będzie skuteczne.
 

enzor

Member
bo tak najłatwiej jest włąsnie powiedzizeć. Sam raz byłem u seksuologa włąśnie z tym problemem ale nie mogę tutaj napisać,ze byłem jakoś tam bardzo usatysfakcjonowany. Nie dość,ze wizyta trwała jakieś 5 minut to jeszcze nie dowiedziałem się na niej więcej niż sam nie wiedziałem przed nią. Powiedział mi o masturbacji, prezerwatywach i dał jeszcze jakieś tabletki ale nie kupiłem recepty bo ostattecznie doszedłem do wniosku, że nie bede się truł. Co do oc wipes to muszę potwierdzić. Świetne!
 

tik

Member
Chusteczki są ok. Mam nawet jedna zawsze w portfelu na wszelki wypadek. Jednak panowie, jeśli nie chcecie trafić sporej ilości kasy to polecam kupić sobie od razu spray orgasm control. Po pierwsze jest bardziej wydajny, po drugie działą podobnie. Po trzecie jest tańszy i starcza na dobre kilka miesięcy (chociaż to również zalezy jak często go stosujecie). Tak wiec spray orgasm control codziennie, a chusteczki na pewno doraźnie.
 
Do góry