• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szwy po obrzezaniu

A czy myślicie że warto iść do kogoś innego żeby wyciągnął szwy ? Niestety do doktora u którego robiłem zabieg mam daleko.

Lepiej poświęcić się i jechać wyciągnąć u doktora który to robił? czy każdy inny to ogarnie ?
 
Niestety nie jestem w stanie sam wyciągnąć szwów, ponieważ niektóre z nich zaczęły się wrastać w skórę i nie ma jak ich podważyć, są to niby szwy rozpuszczalne ale jak na ten moment rozpuściły się tylko szwy na węzidełku
 
Słuchajcie, pojechałem dzisiaj do innego urologa na wyciągnięcie szwów. Okazało się że szwy które miałem okazały się nierozpuszczalne.

Prawdopodobnie lekarz pomylił nici
 

nope

Well-known member
Rowniez uwazam ze spoko robota. Wyciagna ci szwy potem sie podgoisz. Zaczniesz cos stosowac na blizny np plastry sutricon i po pol roku to bedzie elegancko.
 

Fopi

Member
Słuchajcie, pojechałem dzisiaj do innego urologa na wyciągnięcie szwów. Okazało się że szwy które miałem okazały się nierozpuszczalne.

Prawdopodobnie lekarz pomylił nici
Rany, pomylił szwy? Przecież pozostawienie nierozpuszczalnych na dłuższy czas (>14 dni) sprzyja infekcjom bakteryjnym i ropie… mam nadzieje że dużo nie zapłaciłeś za ten zabieg?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A mówił ci ze zakłada rozpuszczalne? Bo nic wcześniej nie wspominałeś tylko po twoich postach wnioskuję, że z automatu taka wersje przyjąłeś sam.
 
Rany, pomylił szwy? Przecież pozostawienie nierozpuszczalnych na dłuższy czas (>14 dni) sprzyja infekcjom bakteryjnym i ropie… mam nadzieje że dużo nie zapłaciłeś za ten zabieg?
2900, zabieg robiony laserem, ogólnie efekt jest bardzo ładny, nie ma opuchlizny itd, tylko te cholerne szwy :) ale wyciągnięte już
 
Obiecałem, że wstawie zdjęcie po ściągnięciu szwów, wszystko jest ok, tylko martwi mnie to że ta skóra się nie rozciąga, dopiero po naciągnięciu palcami trochę się zsuwa, czy to przez opuchliznę i czy to się rozciągnie ?

 

nope

Well-known member
Jest git. Wyglada dobrze. Odczekaj z tydzien i zacznij coś stosować na blizny. Jeszcze sie tu dużo zmieni i inaczej to bedzie wygladac i się układać. Zobaczysz. Za pol roku to inna bajka bedzie.
 

Trolo

Well-known member
Spokojnie się rozciągnie. Jak porównasz foty teraz a za pół i za rok to zobaczysz znaczącą różnicę.
 

RandomGuy

Active member
Ja na Twoim miejscu zacząłbym od jakiejś maści zamiast plastrów, będą one Ci się po prostu zawijały nie dając żadnego efektu.
 

nope

Well-known member
Po wyciagnieciu szwów jesli rana jest zrosnieta to odczekaj kilka dni az sie zagoją dziurki po szwach.
 
Mam pytanie, od dwóch dni zacząłem stosować maść na blizny.

Niestety w miejscu szycia skóra jest twarda, czy ta skóra w tym miejscu się rozejdzie ?

 

Podobne tematy

Do góry