• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szwy po obrzezaniu

Cześć,

Mam pytanie odnośnie szwów oraz szycia. Jestem aktualnie 16 dni po zabiegu. Czy szwy powinny być widoczne ciągle ?

U mnie sytuacja wygląda następująco. Gdy penis jest w spoczynku a skóra nie jest naciągnięta to szwy są jakby pod skóra, nie są widoczne, dopiero po naciągnięciu trochę skóry szwy są widoczne. Czy tak powinno być ? Przesyłam zdjęcia przed i po naciągnięciu skóry. Proszę o odpowiedz oraz ogólną informacje czy wszystko jest ok.

Z góry wielkie dzięki

 

Mateusz1999

Active member
Szwy mają 4 tygodnie na wchłonięcie, spokojnie. Ja co prawda po staplerze, ale pod wędzidełkiem miałem szwy, i ostatni wchłonął sie 3,5 tygodnia po zabiegu.
 

RandomGuy

Active member
Dobrze to wygląda moim zdaniem. Opuchlizny jeszcze trochę masz, może to być powodem chowania się tych szwów, u mnie podobnie było w spoczynku przez krótki czas.
 

flader

Active member
Goi się piknie. Tak jak koledzy u góry już wspomnieli, szwy są pod przykryciem napletka, bo masz jeszcze opuchlizne, ale to naturalne. Daj temu czas.
 

Fopi

Member
Mi się wydawało że odkryta rana ma lepiej (mniej śluzu bakterii itd) i "podwijałem" opatrunkiem, pomagało. Ale współcześnie podchodzi się do tematu tak, że lepiej goi się w cieple i wilgoci więc sam nie wiem. Na pewno warto psikać octeniseptem i przecierać delikatnie gazą. Z ciekawości, u kogo robiłeś?
 
Mi się wydawało że odkryta rana ma lepiej (mniej śluzu bakterii itd) i "podwijałem" opatrunkiem, pomagało. Ale współcześnie podchodzi się do tematu tak, że lepiej goi się w cieple i wilgoci więc sam nie wiem. Na pewno warto psikać octeniseptem i przecierać delikatnie gazą. Z ciekawości, u kogo robiłeś?
Dr Wojciech Cieślikowski z Poznania
 

Simpson

Member
Też miałem u dr.cieslikowskiego.co prawda właśnie minęły dwa lata ale wszystko jest ok.ja miałem mieć częściowe ale zrobione mam całkowite nie wiem dlaczego ale w trakcie zabiegu taką decyzją.do dziś pamiętam odgłos tnacej skóry
 
Problem w tym, że dzisiaj mija 3 tydzień a szwy jak siedziały tak siedzą, w niektórych miejscach przy tych szwach widać jakby skóra była napuchnięta
 

Simpson

Member
Teoretycznie chyba nie ma takiej możliwości.ale ja pamiętam że po użyciu u Niesiołowskiego też większość sam sobie wywalilem po ok 4 tygodniach.
 

mati12

Well-known member
Mało prawdopodobnie żeby same wypadły a nawet jeżeli to będzie to za parę tygodni do tej pory mogą ci się zacząć robić Ząbki
 
Ogólnie wyciągnąłbym szwy sam ale niestety one tak głęboko siedzą i są mocno zaciśnięte teraz że nie dam rady niczym podważyć . Wydaje mi się że miejsca w którym są szwy spuchły, odczuwam teraz leki dyskomfort. Martwi mnie to że nawet podczas wzwodu większość szwów jest schowana pod skóra. Ta skóra nie rozciąga się.

 

Humanista

Active member
Jeśli masz trudność, to nie wyciągaj sam. Zapisz się do swojego urologa i on ci wyciągnie. Mi wyciągał po 3 tygodniach. Nie ma co czekać, aż same się rozpuszczą, bo to kawał czasu i wtedy tylko blizna będzie gorsza.
 

Podobne tematy

Do góry