• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szwy po obrzezaniu czy sa ok?

Michal661

New member
Witam miałem w środę 24.04 zabieg stulejki.
Dzisiaj przy myciu zacząłem oglądać szfy I chciał bym się spytać czy one wyglądają normalnie. Byłem już wczoraj u lekarza który mi to robił bo mi lekko spuchlo I krwi trochę leciało ale powiedział że jest wszystko ok. I nie chce za bardzo latać co dziennie do niego. Co o nich sądzicie chodzi mi głównie o zdjęcie zaznaczone.

 

Sebix92

Active member
Witam miałem w środę 24.04 zabieg stulejki.
Dzisiaj przy myciu zacząłem oglądać szfy I chciał bym się spytać czy one wyglądają normalnie. Byłem już wczoraj u lekarza który mi to robił bo mi lekko spuchlo I krwi trochę leciało ale powiedział że jest wszystko ok. I nie chce za bardzo latać co dziennie do niego. Co o nich sądzicie chodzi mi głównie o zdjęcie zaznaczone.

U kogo robiłeś zabieg?
 

Michal661

New member
Witam mam kolejne pytanie A może i dalszy ciąg tamtego jestem 30 dni po zabiegu do dzisiejszego dnia nie wypadł jeszcze żaden szew do tego zaczyna mi teraz robić się takie spuchniecie które pokaże na zdjęciu. Do momentu jak smarowalem maśćą czyli jakiś 3 tyg nic takiego nie było widać.
No i drugie pytanie kiedy mogę zacząć smarować maść na blizny.
 

Michal661

New member
A więc byłem przed chwilą u swojego lekarza no ale niestety nie ma go jest na urlopie będzie dopiero za tydzień. I teraz nie wiem co mam robić.
 

Michal661

New member
A jak by zacząć się kąpać w wannie to te szfy by się nie zaczęły rozpuszczac. Bo nie mam takiej fachowej ręki żeby je samemu usunąć
 

mati12

Well-known member
Moczyć to już 2 tyg temu miałeś zacząć zbyt grubo wyglądaja kolejne 2 tyg byś musiał moczyć zanim coś by zaczęło puszczać
 

Michal661

New member
To może jakaś maść polecacie żeby to tak nie puchło. No niestety ale muszę czekać te 7 dni bo żaden inny lekarz nie chce decydować o tym
 

mati12

Well-known member
Masz grube te szwy zejdzie za długo widać masz fajne widoczne słupełki przeginasz i Pen seta wyciągasz spróbuj przynajmiej
 

Podobne tematy

Do góry