• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szwy po obrzezaniu całkowitym

rossoneri92

New member
Witam. Dokładnie 18 dni temu miałem zabieg stulejki, całkowite obrzeżanie. Szwy samo rozpuszczalne oczywiście. Od tego czasu puściły mi dosłownie dwa szwy rozpuszczalne. Reszta się nadal trzyma. Moczę dość długo w wodzie z szarym mydłem i psikam octeniseptem. Pytanie jak długo jeszcze te szwy będą się trzymać? Dziękuję za odpowiedź.
 

Icek1

New member
Jeżeli to Cię pocieszy to mi ostatni wypadł w zeszłym tygodniu a zabieg miałem 27 marca. Jeżeli twierdzisz, że cos jest nie tak i powinny już wypada to proponuję wizytę u lekarza. Ale narazie bym się nie stresował.
 

Trolo

Well-known member
Szy różnie wypadaja. Jednemu po 2 tyg drugiemu po miesiącu. Wiemy, że ochota do użycia przyjaciela jest duża, ale trzeba chwilę wytrzymać.
 

rossoneri92

New member
Większości już bieleje a to oznaka że się rozpuszczają, także myślę że do końca maja będę miał spokój z tymi szwami. Ale dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 

j231

New member
Ja miałem szwy ściągnięte po 10 dniach, multimedica Wrocław zabieg wykonywał Piotr Belda i z czystym sumieniem mogę go polecić jestem 2 miesiące po zabiegu obrzezania całkowitego, i nie widać nic blizna jest elegancka. Niczym nie smarowalem jedynie masłem shea żeby żołądź nie wysychał. Pozdro :)
 

Podobne tematy

Do góry