• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szukam rady 9 dzien -coraz brzydziej

markopixao

New member
Opuchlizna postepuje... domniewam ze to ten uwieziony plyn tzn oponka. Zostalem obrzezany pod samym zoledziem lecz zostalo duzo skury na tyle ze jak lezy to potrafila nachodzic na zoladz . Dzis juz nie nachodzi przez ta oponke. Wyglada gorzej niz 1 dnia ... spojrzcie: Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Doradzcie cos prosze .Wydaje sie jakby skora wywijajaca sie pod linia ciecia blokowala odplywanie tego czegos. Przez co robi sie coraz wieksza . Jestem tym przerazony jutro pojde chyba do poradni chirurgicznej bo nie wyglada to ciekawie . Zamiast z kazdym dniem ladniejszy powinien byc to tu puchnie.

Dylemat nr 2:
Imgur: The most awesome images on the Internet
Zaschnieta kropla moczu . Mimo ze przemywam po siusianiu to przy kolejnym znow problem .. masakra. Jak sobie z tym poradzic .

Prosze o jakas rade jesli chce ktos wiecej zdj tzn innych do oceny sytuacji to prosze napisac jakie . Jestem przygnebiony ta sytuacja
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tak. Nakladaj napletek jak mozna. Oponka po takim zabiegu szybko i czesto sie pojawia. Co do punktu drugiego to po laniu osusz papierem ujscie cewki by nie bylo tam moczu.
 

markopixao

New member
Co do 2giej rady stosuje. Chociaz czasami kropla musi jeszcze wyplynac po wszystkim. Ale juz jest lepiej. Z oponka trzeba walczyc narazie pozostalosc zewnetrznego napletka ciasno zalozona na oponke i czesc zoledzi i liczymy na zmiejszenie tego czegos bo rana po 10 dniach zdaje sie zagoila dosc fajnie.
 

markopixao

New member
Dzis pierwszy dzien w pracy . Glownie opierdzielanie ale fajka stanela mi juz ze 2 razy. Po jakim czasie robutki reczne wchodza w gre zeby nie sterczal zaczesto ?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry