• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Suple na masę mięśniową

marko23

New member
Siema! Od 3 miesięcy borykam się ze stagnacją mięśni. Regularny trening nie daje efektów. Podrasowałem dietkę i dodałem produkty wysokobiałkowe, ale progresu brak. Rozważam suplementację, chociaż podchodzę sceptycznie do tego tematu. Macie jakieś sprawdzone preparaty? Z góry dzięki za sugestie.
 

andik

New member
Jeżeli chcesz szybko osiągnąć założony cel to rzeczywiście powinieneś zastosować suplementację. W doborze preparatu skup się głównie na naturalnych składnikach, które mają wyższą przyswajalność niż te syntetyczne. Ponadto w składzie powinna znajdować się arginina, karnityna i ewentualnie tribulus, który dodatkowo zwiększy poziom testosteronu. Nie zapomnij też o regularnych treningach i pilnowaniu diety. Powodzenia!
 

marko23

New member
W jaki sposób taki skład ma wpłynąć na rozrost mięśni? Biorąc pod uwagę fakt, że teraz jest tyle różnych preparatów, to ciężko zdecydować się na jeden konkretny. Możecie polecić jakieś suple, które rzeczywiście działają?
 

andik

New member
Od roku stosuję LargoMass, ponieważ ma całkowicie naturalny skład, stąd mój wybór. Z resztą po co inwestować w syntetyki, które obciążają organizm. W składzie ma argininę, która syntetyzuje tlenek azotu wspomagający transport substancji odżywczych do tkanki mięśniowej. Do tego karnityna zapewniająca transport kwasów tłuszczowych i ich zmianę w energię. Masz jeszcze tribulus zwiększający poziom testosteronu. Ponadto witaminy z grupy B, kofeina i magnez.
 

marko23

New member
A kiedy pojawiają się pierwsze efekty i czy organizm nie będzie obciążony? Czy ten preparat jest dostępny w jakiś sklepach z suplementami? Skąd masz pewność, że tribulus rzeczywiście podnosi poziom testosteronu? Wolę wiedzieć co biorę, stąd taka ilość pytań z mojej strony ;)
 

andik

New member
U mnie nastąpiły już po dwóch dniach od zastosowania, głównie podziałało na wydolność i wytrzymałość, które znacznie wzrosły. Później to już można było podziwiać dynamiczny rozrost mięśni. Cały skład jest naturalny, więc nie ma mowy o jakimkolwiek obciążeniu organizmu. LargoMass najlepiej zamówić poprzez stronę producenta, przynajmniej będziesz miał pewność, że nie dostaniesz jakiejś podróby.
 

adid

New member
A ile dziennie się tego bierze? Bo mnie przeraża czasem jak widze na siłowni chłopaków co normalnie apteczkę supli ze sobą mają. Ja sam zastanawiam się nad LargoMass bo czytałem dużo pozytywnych opinii.
 

andik

New member
Dziennie wystarczą tylko dwie tabletki, nie liczy się ilość połykanych tabsów, tylko ich jakość. Nie należy także zapominać o zbilansowanej diecie i regularnym treningu.
 

marko23

New member
Dawkowanie już znam, ale chciałbym się jeszcze dowiedzieć czegoś na temat kofeiny, która także jest w tym suplemencie. Jak ona wpływa na organizm? A co z dietą?
 

adid

New member
Dziennie wystarczą tylko dwie tabletki, nie liczy się ilość połykanych tabsów, tylko ich jakość. Nie należy także zapominać o zbilansowanej diecie i regularnym treningu.

Super dzięki. Dwie tabletki to spoko. No dietę oczywiście mam, regularne treningi również robię. Chciałem się czymś wspomóc żeby efekty były lepsze i szybsze. Więc posłucham się i postawię na LargoMass.
 

andik

New member
Dieta oczywiście powinna być bogata w produkty wysokobiałkowe, dodatkowo dołącz węglowodany przed i po treningu. Odnośnie kofeiny to da ci niezłego kopa na treningach, krótko mówiąc pobudzi cię do działania. Ponadto w LargoMass masz jeszcze ekstrakt z tribulus terrestris, który jest naturalnym boosterem testosteronu. Sprawdza się, ponieważ wiem to z własnego doświadczenia, gdyż regularnie badam krew pod kątem poziomu tego hormonu.
 

adid

New member
No to mam nadzieję, ze u mnie szybko przyjdą efekty. Dzisiaj dotarł do mnie LargoMass i biorę się za zmianę swojego wyglądu na lepsze. Ciekawe czy w nowy rok uda mi się już wejść ze zwiększoną masą mięśniową, byłby to dobry początek.
 

marko23

New member
Od trzech dni stosuję LargoMass. Jak na razie zauważyłem, że mój podstawowy trening nie sprawia mi już problemów, więc najwidoczniej wzrosła wydolność i wytrzymałość. Z tego względu od jutra rozpoczynam nowy zestaw ćwiczeń, bardziej intensywniejszy. Teraz pozostaje czekać na dalsze efekty stosowania tego suplementu.
 

Blu

New member
Jeżeli nie ma nadwyżki kalorycznej to mięśnie nie będą rosły.Jaka kaloryka i jak wygląda intensywność treningu?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Suple na zaburzenia erekcji, który? Ktoś stosował? Zaburzenia erekcji 17

Podobne tematy

Do góry