• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Suchy żołądź/łuszcząca się skóra

pelesos

Active member
Co możesz zrobić, spróbuj nawilżyć, natłuścić i tyle. To pewnie łuszczący sie nabłonek na żołędzi. Jak nie przejdzie to napisz dam Ci maść.
 

Johnny96

New member
Mam coś podobnego. Dermatolog i dwóch urologów powiedziało, że "wszystko jest w porządku". Niedługo idę do drugiego dermatologa. Próbowałem różnych maści, kremów, nawet psikałem octenisetem. Teraz stosuję olej cbd, aplikuję 1 kroplę na żołędzia i rozsmarowuję. Wydaje mi się, że jest poprawa, aczkolwiek stosuję to dopiero od kilku dni. Może brudzić bieliznę. ;p
 
Skóra to nie tylko odżywianie zewnętrzne. Musisz pić dużo wody. Ja stosuje żele z aloesem i tylko te sprawdzonej firmy z naturalnymi składnikami bo to są delikatne miejsca i wymagają specjalnego traktowania. Poprawa jest znacząca i nie mam już żadnych dolegliwości takich jak sucha skóra na żołędziu , pieczenie itp. Napisz na priv jak chcesz to coś Ci podeślę albo sam sobie zamówisz. Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry