• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Suchość żołędzi - decyzja o zabiegu

Andriu_89

New member
Cześć, od kilku tygodni zmagam się z suchością żołędzi, po prostu jest strasznie sucha (i nieprzyjemnie pachnie) nie wydziela dużo ejakulantu przy podnieceniu (gdzie kiedyś było jej mnóstwo) a jak nawet nasmaruje oliwką dla dzieci to po prostu ją wchłania i dalej jest wysuszona. Rano wstaje pod napletem jest czerwony żołądź chyba taki nie powinien być... Brałem juz leki przeciwgrzybiczne, wirusowe, opryszczkowe bez skutecznie
Mam lekką stulejke i krótkie wędzidełko, przychodzi mi na myśl że to przez to chcociaż nie wiem, mieszkam pomiędzy RZE a KRK więc byłem u dwóch fachowców polecanych na tym forum
Pierwszy to dr. Kuźniar z Rzeszowa ale on chciał od razu ciąć wszystko - obrzezanie , drugi to dr Drabina z Krakowa - on powiedział że usuwamy wędzidełko i robimy plastyke napletka (co prawda u niego prywatnie ale chyba lepiej) , jestem bardzo wrażliwy na ból więc a jak byłem u dr Drabiny zapomniałem się na wizycie zapytać (a tam dodzwonić się nie ma szans) czy on też wykonuje w znieczuleniu ogólnym dożylnym ? czy tylko miejscowym? poza tym mieliście doświadczenia z tymi lekarzami którą wersje wybralibyście ponownie?
 

Bulka159

New member
Miałem zabieg u doktora Drabiny w zeszły poniedziałek, obrzezanie. Jest dosyć luźno tak, że odrobinę napletek nasuwa mi się na zołądź. Ale mniejsza o to. Doktor Drabina wydaje mi się, że wykonuje zabieg tylko pod znieczuleniem miejscowym. Przy zabiegu był tylko on sam, więc nie wydaje mi się, żeby dało się u niego pod znieczuleniem ogólnym. Z resztą, też mi się wydawało, że jestem wrażliwy na ból, a tak na prawdę to nie ma się co bać. Doktor daje znieczulenie, które działa dosłownie natychmiastowo (boli jedynie ukłucie igłą). Musiał mnie kłuć kilka razy w trakcie zabiegu z racji blizn na napletku, które nie przepuszcały wszędzie znieczulenia, ale jakoś źle tego nie wspominam :) Odwagi. Doktor Drabina to fachowiec.
 

Podobne tematy

Do góry