• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

tomek666

New member
Witam za jakiś czas będę miał operację /zabieg na usuwanie stulejki nabytej czyli nic innego jak obrzezanie.
Jakie badania są przeprowadzane w związku z tym zabiegiem?
Wiem,że w szpitalu leży się około 3 dni.
Dodatkowa sprawa to co mogę powiedzieć w pracy jeżeli spytają mnie po co idę do szpitala
? (jaki zabieg przebiega podobnie czyli np. 3 dni w szpitalu i potem około 2 tyg zwolnienia lekarskiego) Nie chcę w pracy mówić o tych rzeczach bo nie będę miał życia już nigdy.
Wiem,że zaraz ktoś napiszę,że nikogo to nie interesuję,ale ja muszę powiedzieć w pracy,że idę do szpitala na ten nieobecny czas.
 

amenek5

Active member
Beda napewno ze tak powiem oględziny i bede ogladac twojego przyjaciela , co do badan , to stadardowe badania , czy nadajesz sie do zabiegu i narkozy , czyli ciśnienie , osłuchanie i nie wiem czy krwi tez nie pobierają , Nic wiecej nie pamietam zeby tam było badane\robione

Co do wymyślenia wymówki niestety już nie pomogę
 

Przem85wawa

New member
Co do szpitala, ściemnij coś, na przykład:
- chirurgiczne usuwanie ósemki (mega opuchlizna, szwy w gębie i stąd zwolnienie, ale niekoniecznie pobyt w szpitalu),
- chirurgiczne wycinanie wrastającego paznokcia,
- jakieś brzydkie zapalenie dróg moczowych albo np. piasek/kamienie w nerkach.
- problemy z nerkami i obserwacja w szpitalu...

Można by tak wymyślać i wymyślać. Ja ściemniłem, że miałem problemy z drogami moczowymi i dostałem zwolnienie na tydzień. Po laserowym mogłem już po tygodniu (w sumie nawet po 9-ciu dniach, bo jeszcze dwa weekendy miałem) iść do pracy biurowej. Poczytaj w necie na co ludzie leżą w szpitalu i wybierz coś pod siebie.
 

tomek666

New member
Witam jestem po zabiegu stulejki już 3 dzień ,nocne wzwody to koszmar nie śpię już 2 dni nie wiedziałem,że to będzie taki koszmar.
Co do zabiegu to mam kilka obaw i pytań.
Czy tą gazę powinienem ściągnąć wygląda mi to jakby szwy były do tego przymocowane i boli jak to ruszam.
Druga sprawa to wędzidełko jak to wygląda takie odstające o co z tym chodzi czy to już tak zostanie ?
Poniżej zdjęcia:
https://imgur.com/a/yL5Tep3
 

Trolo

Well-known member
Na nocne wzwody powinienes zakladać sobie opatrunek jest opis na forum jak to zrobić i bedzie fajnje, bez ryzyka ze cos Ci sie zerwie. Co do opatrunku to abu go zdjąć należy uprzednio spryskać octeniseptem który mozna stosować na rany i nic nie będzie piekło. Na moczysz poczekasz i powinno odejść. To co odstaje to skórka z wędzidełka, jest spuchnieta i trzeba zaczekać aż opuchlizna zejdzie. Powinno się zmniejszyć z czasem.
 

tomek666

New member
Tak ale ta gaza jest jakby przyszyta razem ze szwami nie wiem jak się za to zabrać bo namoczenie nie pomoże nożyczki? 8 lipca mam dopiero wizytę kontrolną u lekarza, a co do ściągnięcia tego nie będzie wtedy bardziej piekło na gołą skórę czy nie powinno się nic stać jak będę z tym chodzić? Narazie pryskam tylko octeniseptem po każdej wizycie w toalecie plus częsta zmiana bielizny
 

amenek5

Active member
Ja ogólnie słyszałem ze dawają jakies tabletki czy coś zebys poprostu nie mial zwodu , albo był bardzo ograniczony ten zwod , może zapytać o to lekarza ?
 

tomek666

New member
A co z tą gaza co zamieściłem na zdjęciu wygląda jakby była przymocowana do szwów mam to zdjąć czy nie powinienem tego ruszać i się normalnie z tym myć pod tym w sumie jest goła rana to może lepiej tego nie ściągać aby nie narażać skóry ?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13
A Stulejka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry