• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka?

Leviathan

New member
Witam,
Mam problem (15l) ze stulejką oraz ”żyłami” i dziwnymi kropkami pod napletkiem, jest to bardzo wrażliwe i bardzo boli gdy dotknę tej skóry. Oraz mam pytanie czy to normalne ze podczas ściągania napletka z prawej strony schodzi bardziej niż z lewej, to wina wędzidełka?

Podaje tutaj zdjęcia:
http://imgur.com/a/9buSfal

Ostatnie zdjecie jest w wzwodzie a reszta w spoczynku, jesli zdjecia sa niewyraźne to postaram się wrzucić nowe
Pozdrawiam :)
 

Trolo

Well-known member
Stulejki nie masz i wedzidełko tez spoko wyglada. A jezeli chodzi o biale krostki to normalne, bo każdy je ma mniej lub wiecej.
A o ten zsuwajacy sie nierówno napletek to ciezko powiedziec. Moze tak po prostu się odwija. A w nawilżeniu tez tak sie zsuwa?
Ogolnie bym sie nie przejmował :)
 

Leviathan

New member
A nie mam za dużo skóry? Na zdjeciu 2 widac ze sie troche podwija od tyłu, ogólnie przez te żyły i rożne kropki strasznie boli przy dotyku
 

Majster1

New member
A nie mam za dużo skóry? Na zdjeciu 2 widac ze sie troche podwija od tyłu, ogólnie przez te żyły i rożne kropki strasznie boli przy dotyku

Przy dotyku żołędzia zawsze będzie boleć, wkrótce to ustąpi masz 15 lat... to normalne, lecz mógłbyś opisać swój ból jak dotykasz jaki to jest i ile trwa? ja mam 11 lat i jak dotykam to tak lekko piecze ale to nawet nie sekunda i nie pół a jak u ciebie to wygląda? jest to ból ? czy pieczenie? czy takie jakby mrowienie? i przez ile trwa
 

Leviathan

New member
Ale mnie boli zdjęty napletek przez te żyły, a żolądz przez to ze mialem stulejke i nie sciagałem napletka, a skora sie podwija a nie powinno tak byc ;/ widac to na zdjeciach z tylu jak sie podwija
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry