Stulejka

pawel12

New member
Witam. Mam problem ze stulejką. W czasie spoczynku zsuwam napletek z bólem a jak jest w stanie zwodu to już nie mam mowy o zsunięciu napletka. Dodam że wizytę mam 16 marca, i nie wiem co mnie czeka. Proszę wszystkich o radę.
 

pawel12

New member
Tak. Wiem jak to wszystko wygląda ze strony www. Czytałem dużo na ten temat i wiem co i jak wygląda w teorii. A czy jest konieczne obrzezanie nie ma innych konwencjonalnych metod leczenia? Czy po zabiegu jest konieczność zostania na 24h lub dłużej?!
 

Nanuk

New member
na 24h ? chyba o jednym takim przypadku slyszalem, ale to tylko ze wzgledu na to ze ktos byl pod narkoza. Ja wyszedlem po godzinie ze szpitala (pol godziny zabieg, pol godziny "ochloniecie" po znieczuleniu)
 

pawel12

New member
Tak tylko wyczytałem w doświadczeniach. Na tej stronie. Rozumiem, ja też będę chciał mieć zabieg pod narkozą. Zobaczymy jeszcze jak to będzie, ja tam idę na zabieg, z NFZ ponieważ nie stać mnie prywatnie.
 

mateusz_914

New member
ja miałem w beskidzkim centrum medycznym zabieg mają podpisany kontrakt z NFZ i mialem krótką narkoze tak że nic nie pamiętam co się działo podczas zabiegu
 

pawel12

New member
Dzięki miło wiedzieć. Myślałem, że jest taka możliwość. Ale nic dowiem się co i jak. Na samą myśl o kłuciu robi mi się nie dobrze ale da się przeżyć. Chciałbym mieć to już za sobą... :D
 

mateusz_914

New member
ta narkoza jest naprawde krótka wpuszczają to przez wenflon, nic nie czulem w jednej chwili straciłem świadomość nawet nie wiem kiedy, szczęsliwie nie mialem jakichś powaznych skutków ubocznych troche mi się nie dobrze na chwile zrobiło ale przeszło bez wymiotów. Nie wolno jeść 6 godzin przed zabiegiem i pić 4 godziny przed. Trzeba ograniczyć palenie i kategorycznie nie wolno spozywać alkoholu. Jedyne kłócie jakie czułem to tylko przy wkładaniu wenflonu. Procedury są zależne od kliniki gdzieś robią tak a gdzieś troche inaczej.
 

pawel12

New member
Rozumiem, bo anestezjolog podaje tylko na czas zabiegu,lecz możesz spac dłużej. Ja będę chciał właśnie narkozę,lecz tak jak mówicie jest to zależne od placówki. Ja na szczęście nie mam nałogów. Ale nie słyszałem o pici nawet mineralnej....
 

Alex

New member
Według mnie szkoda niszczyć sobie zdrowie biorąc narkozę na taki błahy zabieg jaki jest usunięcie stulejki. Jedyny ból jaki towarzyszy przy tym zabiegu to podanie znieczulenia.

Jednak wybór pozostawiam każdemu z osobna.

Pozdro
 

pawel12

New member
Każdy ma odmienne zdanie, ja będąc tutaj zarejestrowany i czytając Wasze wypowiedzi częściej padały właśnie znieczulenia miejscowe.P.s A jak się ma stulejkę całkowitą jest jakaś inna opcja niż obrzezanie?
 

pawel12

New member
Rozumiem. Czyli to zależy wszystko od placówki. Tu gdzie mieszkam jest nowa otwarta część szpitalna, i naprawdę robi wrażenie. Ale co do takich metod to nie powiem nic.
 

pawel12

New member
Witam wszystkich forumowiczów. Dziś idę do urologa po długim oczekiwaniu, jestem ciekaw co powie.... Na pewno obrzezanie całkowite.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Stulejka Stulejka 3
A Stulejka dziwna sprawa Stulejka 2
G stulejka nabyta bliznowacenie Stulejka 1
L Stulejka u 2,5 latka Stulejka 6
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 11
Podobne tematy

Do góry