Stulejka.

roroo

New member
Witam.

Chciałbym się zapytać jak to jest ze stulejką całkowitą, bo czytałem wiele różnych wątków, tematów, gdzie spotykałem ludzi ze stulejką całkowitą i nie zawsze było to obrzezanie całkowite, a widziałem, że spotykana była plastyka napletka po której pacjenci byli zadowoleni i nie narzekali, więc jak to wreszcie jest? Wiadomo, że na pewno w tych 95% przypadków czy tam ile jest to obrzezanie całkowite, jednak czy we wszystkich? Jak sądzicie?
Mam też najprawdopodobniej całkowitą, gdyż w stanie spoczynku da się odsłonić tylko tzw. "oczko" i chciałbym się dopytać jak odsłonię te oczko to mam taki jakby czerwony pasek mały, czy kropkę tak jak jest pokazane na zdjęciu na wikipedii pod hasłem stulejki i czy wiecie co to jest? Jak też napletek powinien schodzić? Tak spokojnie i bez trudności tak? Bo u mnie to jest tak, że w pewnym momencie przy tym oczku już czuję taką jakby blokadę i nie umiem dalej bo nie chce zejść a siłą nie chcę, bo to tylko nieciekawe rzeczy z tego mogą wyniknąć, więc nie próbuję dalej
 
Ostatnia edycja:

Deante889

New member
Powiem Ci ze tez mam taki przypadek tzw. oczko w spoczynku a w zgodzie nic, dziś leżę na sali w szpitalu na NFZ i czekam do jutra do godziny 12 i będę miał obrzezanie całkowite. Jeśli chodzi o typy obrzezania to masz 4 u mnie w mieście Płock na winiarach to robią tylko wyłącznie całkowite
 

roroo

New member
Tak z typami obrzezania to wiem dużo czytałem na te wszystkie tematy z tym związane, będzie można się z Tobą skontaktować? Dzisiaj zresztą byłem u innego lekarza i tam miałem pokazać i mogłem już odrazu powiedzieć co i jak, bo jak powiedziałem, że nie myję to mam ściągać byłoby już po wszystkim, ale jestem niepełnoletni, więc będzie łatwiej ewentualnie powiedzieć rodzicom, że nie schodzi, ale to chciałbym tak w następnym roku załatwić jako postanowienie noworoczne. :) Można się z Tobą kontaktować tutaj w temacie, bądź na priv jak tam po, pierwsze dni, wrażenia itd? No i otuchy, powodzenia jutro, zapewne strachu jak przed każdym zabiegiem jest dużo, a potem się to wydaje śmieszne, bo zabieg taki łatwy i bezbolesny. :)
 

Deante889

New member
Ja wiem tyle że noc nie wiem o typachbardziwj diesel wie bo zawsze radzi dobra rada, ja to jestem laik ale jak chcesz pogadać to mogę jutro po zabiegu usunięcia stulejki całkowitej wstawić zdjęcie
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Czy obrzezanie częściowe czy całkowite zalezy od napletka. Jak jest waski i ciasny na całej długości to tylko obrzezanie calkowite. Jak ciasny jest tylko pierścień to czesciowe rozwiąże problem. Oczywiście jak nie będzie komplikacji i lekarz wie co i jak. Bo jak lekarz tnie wszystko w jednym stylu bo tak tylko umie to to sobie mozna dyskutować a on i tak zrobi po swojemu :D
 

roroo

New member
Diesel wydaje mi się, że tylko jest ciasny w wylocie tak jakby a jak patrze na całość to wydaje się, iż nie jest tak wąski, ale to wszystko tylko na oko już to musiałby stwierdzić specjalista. Jak tam po zabiegu?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Napewno straci sie duzo z czucia w grzybie. Norma niestety. Czy tylko ujscie jest ciasne czy wiecej powinien specjalista stwierdzic i uzgodnic najlepsze rozwiązanie. Przy czesciowym jest szansa ze stulejka powroci. Przy calkowitym jest spokoj.
 

roroo

New member
Z tego co wyczytałem i pamiętam to sam miałeś chyba całkowite tak? Przy tym częściowym to jak to jest, że żołądź jest cały zakryty podczas spoczynku, czy trochę jest odsłoniety, bo podczas wzwodu to słyszałem, że napletek sam w sumie schodzi. :) Zresztą stulejka nie powinna chyba powrócić, jeśli będzie się dbać o higienę? :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tak ja mam całkowite. W sumie chcialem czesciowe ale po pierwszym zabiegu byly male problemy wiec w przeciagu tygodnia mialem drugi zabieg juz na całkowite. Zalezy jak duzo maleje penis w spoczynku. Moze byc przykryty prawie caly lub np w polowie. Nie wiem czy higiena ma duzo do tego. Raczej predyspozycje, jak miales raz to i znow moze wrocic.
 

roroo

New member
Ja to sam zaniedbałem jak byłem mały to nie zwracałem na to uwagi brak higieny przez tyle czasu pewnie to spowodował, kiedy już chciałem zacząć tam wymywać można powiedzieć, że już było za późno i jakoś to trzeba rozwiązać no prędzej, czy później.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Czy to Stulejka niepełna? Stulejka 5
W Stulejka lub coś gorszego w wieku 13 lat Stulejka 7
K Stulejka Częściowa Stulejka 9
M Stulejka? Stulejka 8
W Stulejka ? Stulejka 7
Podobne tematy

Do góry
TOPlist