Stulejka

12345asd

New member
Witam!
Mówiłem już rodzicom o stulejce ba, nawet mam już umówiony zabieg za kilkanaście dni. Problem jednak tkwi w tym, że nie jestem pewien czy potrzebny jest zabieg. Dzisiaj gdy się masturbowałem, a raczej po masturbowaniu się mogłem ściągać napletek (może nie do końca - ale i tak nie czułem bólu). W związku z tym nie wiem czy ta operacja jest jednak konieczna? Może jednak nie... Dodam, że mam 16 lat.
Bardzo zależy mi na odpowiedzi. Aha jeśli by coś pomogło mogę dać nawet zdjęcia.
 

12345asd

New member
@bardzo proszę o odpowiedź, bo jeśli operacja nie jest konieczna wolałbym o tym wcześniej wiedzieć by nie było za późno...
A tak z innej beczki. Po jakim czasie od operacji będę mógł uprawiać seks/po jakim czasie będę mógł się masturbować ? :oops:
Aha no i gdzieś czytałem, że nie należy pić alkoholu bo coś tam się dzieję jakiś czas po operacji. Ile taki okres trwa? Bo miesiąc to nie problem ale chodzi mi o to czy w sylwestra będzie można zaszaleć czy nie bardzo.
 

12345asd

New member
Brak_nicku napisał:
Nie bedziesz mógł uprawiać seks miesiąc , ja po niecałym tygodniu piłem i mi nic nie było (większości osób tak piszę).
Czyli z seksem do sylwestra się powinienem wyrobić :>
Tak poza tym wciąż nie wiem czy mam wędzidełko czy stulejkę.
Bo gdy powiedziałem, że zdaje mi się, że mam stulejkę lekarz tylko spojrzał chwilę i potwierdził po czym dał mi skierowanie na operacje.
 

dbary

New member
Jaki lekarz Cię oglądał? Stulejka to sytuacja gdy napletek nie do końca da się odprowadzić poza żołądź. Najlepiej pokaż zdjęcie.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Stulejka Stulejka 3
A Stulejka dziwna sprawa Stulejka 2
G stulejka nabyta bliznowacenie Stulejka 1
L Stulejka u 2,5 latka Stulejka 6
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 11
Podobne tematy

Do góry