• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

123abc

New member
Mam 15 lat i nie wiem do końca czy mam stulejke, mój penis gdy nie ma erekcji ma około 5 cm w takim momencie jestem w stanie zsunąć napletek choć dodam że żołądź jest bardzo wrażliwy na dotyk, aczkolwiek gdy mam erekcje, nie jestem w stanie ściągnąć napletaka, co to może być
 

amenek5

Active member
Z opisu wynika ze to stulejka częściowa albo inaczej mówiąc niepełna. Z opisu nie wiadomo jak bardzo masz zaawansowany stopień. Jeżeli poczytasz na forum to znajdziesz domowe metody na rozciąganie. Jednak jeżeli nie wstydzisz sie rozmawiać z rodzicami na takie tematy to polecam udać sie do lekarza.
 

admma412

Member
Najlepiej idź do jakiegoś dobrego urologa i niech to zobaczy może coś zaleci aby ci ta stulejka znikła szczególnie że jesteś młody i u ciebie jeszcze to wszystko może się kształtować dlatego jest szansa że w przyszłości nie będziesz musiał robić żadnego zabiegu aby się tego pozbyć ale lepiej już się tematem zainteresować i iść z tym do urologa nie zwlekać.
 

123abc

New member
Zapomniałrm dodać że gdy mam erekcje to ściąganie napletaka nie boli ale jednak nie moge do końca go ściągnąc mogę dodać zdjecia jeśli konieczne
 

Dawid88

Active member
Nie ma takiej potrzeby, żebyś dodawał zdjęcia, dobrze wszystko opisałeś, a teraz już wiesz, że to stulejka i jedynym słusznym rozwiązaniem jest powiedzieć rodzicom i udać się do lekarza. Możesz zebrać się na odwagę na tyle, żeby np napisać rodzicom sms, że potrzebujesz iść do lekarza, ale to wstydliwa sprawa. Jakoś trzeba się przełamać. Powodzenia!
 

admma412

Member
To żadna wstydliwa sprawa to po prostu dolegliwość jak wiele innych i tyle nie ma czego się wstydzić a szczególnie powiedzieć rodzicom przecież to rodzina a nie znajomi normalny temat, powiedz rodzicom że musisz iść do jakiegoś dobrego urologa bo masz pewien problem i tyle.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z stulejka Stulejka 1
M Czy to jest stulejka? Stulejka 2
K Czy to może być stulejka ? Stulejka 3
M Czy to stulejka lub krótkie wędzidełko? Stulejka 9
A Czy to stulejka? Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry