• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Trolo

Well-known member
Ale tu nie ma co doradzać chłopak ma sklejenie napletka z żołędziem i to się rozkleja samemu w domu albo idzie do lekarza i on to rozkleja ale no tego nie wiesz. Piszesz tak, że nikt tu nie doradzi tak jak fachowiec, a gwarantuję Ci że znajdzie się tu na forum nie jeden który po podstawowej wiedzy z zakresu chirurgii robiłby obrzezania lepsze od konowałów którzy spieprzyli obrzezania. A może nawet to porównanie byłoby ujmą dla ich wiedzy bo wiedzą i doradzą więcej i lepiej niż lekarz po zabiegu. I nie dotyczy to tylko obrzezania. Są specjaliści od opieki pooperacyjnej, prostaty którzy wiedzą wiele więcej niż lekarze. Także takie spłycenie wartości tego forum do napisania porady w stylu "idź do lekarza bo on się zna" to wybacz ale jest krzywdzące i nie wnosi kompletnie nic bo nie po to jest właśnie forum. To tak jakbyś zapytał na innym forum " jak sformatować kartę SD?", a ktoś Ci odpisuje " Oddaj do informatyka"
 

marcin234

Member
Nie trzeba być specjalistą, zeby stwierdzić, że chłopak ma stulejkę i to jakąś specyficzną. Ja osobiście pewnie bym się wstydził, ale w tym przypadku musisz coś wykombinować, żeby jednak poddać się zabiegowi. To nie jest taka stulejka jaką ja miałem, czyli problem tylko we wzwodzie, ale tutaj może się to odbić niekorzystnie na Twoim zdrowiu. Jak się wstydzisz to spróbuj coś naściemniać, że mieliście w szkole badania czy coś i masz zalecenie, żeby udać się do specjalisty. Lepiej pozbyć się problemu teraz póki masz czas niż w wieku dorosłym. Może nawet na NFZ znajdziesz dobrego urologa, bo w Twoim przypadku raczej termin zabiegu nie gra dużej roli jak w przypadku osób, które pracują i nie moga niczego zaplanować wprzód.
Jeśli chodzi o wytryski to chyba nic dziwnego, że w tym wieku jeszcze ich nie masz. Powinny niedługo się pojawić.
 

nope

Well-known member
Zgadzam sie z poprzednikiem. To tylko sklejenie i na podstawie tych zdjec nie da sie okreslic czy gostek ma stulejke czy nie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry