• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

STULEJKA

XZXQ

New member
Hej zastanawiam się czy nie mam stulejki. W spoczynku potrafię zdjąć napletek, jednak mam wątpliwości co do wzwodu, ponieważ nie schodzi tak dobrze.
 

Klemens

Member
Możesz w takim wypadku mieć stulejkę niepełną, ale najlepiej by było gdybyś wrzucił zdjęcia głównie podczas erekcji ze strony grzbietu jak i od strony wędzidełka, z samego opisu ciężko stwierdzić, może to być stulejka, może za krótkie wędzidełko, a może zbyt ciasne ujście napletka, które nie pozwala Ci go ściągnąć podczas wzwodu.
 

Trolo

Well-known member
Hej zastanawiam się czy nie mam stulejki. W spoczynku potrafię zdjąć napletek, jednak mam wątpliwości co do wzwodu, ponieważ nie schodzi tak dobrze.
Nie schodzi tak dobrze bo? Powstaje pierścień? Boisz się zsunąć? Może z powodu braku nawilżenia jest zbyt sucho, żeby się swobodnie zsunął jak w spoczynku? Zbyt mało informacji, żeby cokolwiek powiedzieć. Problem masz od, że tak powiem teraz (bo wcześniej nie zwracałeś uwagi?) czy już wcześniej występował?
 

XZXQ

New member
Nie schodzi tak dobrze bo? Powstaje pierścień? Boisz się zsunąć? Może z powodu braku nawilżenia jest zbyt sucho, żeby się swobodnie zsunął jak w spoczynku? Zbyt mało informacji, żeby cokolwiek powiedzieć. Problem masz od, że tak powiem teraz (bo wcześniej nie zwracałeś uwagi?) czy już wcześniej występował?
Po prostu po zdjęciu z żołędzi nie schodzi już dalej. Wydaje mi sie ze wcześniej nie zwracałem uwagi.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry