• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Pan. P

New member
Witam wszystkich, mam 11,5 lat i chyba mam stulejke, wie ktoś jak z tym sobie radzić. Zaraz wstawię zdjęcia
 

kamilops

Active member
Twój penis raczej nie jest w pełnym wzwodzie i jeżeli nie możesz odciągnąć dalej tej skóry to idź do urologa.
 

mati12

Well-known member
Tak masz stulejke a przynajmiej tak to wygląda porozmawiaj z mama albo tata zabiorą cię do urologa i zobaczy
 

Specjalista

New member
Wydaje mi się że raczej stulejka, ale dość mało widać. Dobrze, że w tym wieku już interesujesz się swoim zdrowiem. Spróbuj zsunąć napletek w nawilżeniu. Czy możesz zsunąć napletek bardziej niż na zdjęciu? Prześlij więcej zdjęć (najlepiej choć jedno od dołu bo może to wina za krótkiego wędzidełka).
 

Trolo

Well-known member
Od jakiego dołu, skoro chłopak nawet nie jest w stanie napletka zsunąć i niżej też mi nie zejdzie. Musi to rozciągnąć trochę i potem idealnie będzie się zsuwać.
 

ToJa83

Member
Po zdjęciach - stulejka. Ale masz dopiero 11.5 roku, więc samym dbaniem o higienę powinieneś "rozciągnąć" napletek tak, aby bezproblemowo zsuwał się w zwodzie. Tak czy siak - dbaj o higienę regularnie i rób to powoli i dokładnie. A jeżeli coś cię jeszcze niepokoi to porozmawiaj z mamą, lub tatą (z rodzicem z którym masz lepszy kontakt) i wybierzcie się do urologa.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13
A Stulejka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry