• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Michał Michal

New member
Dzien dobry, mam 12 lat i chyba mam stulejke, ale nie wiem. Z naciągnięciem skórki na penisie myślałam, że nie mam problemu. Jakoś miesiąc temu żąłądź zrobiła się mi jakaś zaschnieta jakby skóra schodziła I nie tylko na żąłędzi już mi to przeszło, ale tak jak się zagłębiłem w ten temat to doszłem do wsniosku, że mój napletek nie schodzi całkiem tylko troszkę że górę widać A jak bardziej naciagne to boli I widzę tam coś czerwonego na boku. Wcześniej myślałem, że tak powinien się naciągać wsumie zawsze tak myślałem gdyby nie problem z tą skórą nadal bym nie wiedział proszę o pomoc. Pozdrawiam!
 

Michał Michal

New member
Zapomniałem dodać, że po naciagnieci tej skórki (troszkę się naciągać jak muwilem) I puszczeniu jej wraca na miejsce I się robi pomarszczona Ale to chyba dla tego, że jest wyżej nad żąłedziom po chwili wraca do normy I do tego jak miałem to zaschnięcie/schodzącą skórę to nie dało się na początku naciągnąć woglule Ale po 1 dniu się dało już albo nawet w 1 nie pamiętam.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry