• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Raptor_s3

New member
Witam, wkońcu zebrałem się w sobie by pozbyć się stulejki. Mam 26 lat i zdecydowanie zbyt długo z tym czekałem.
Proszę was o opinie jakiemu zabiegowi się najlepiej poddać Anastomat czy laser? U ewentualnie u jakiego lekarza by że tak powiem nie spieprzył roboty, pieniądze nie grają roli.
 

Mark42

Member
Witam, wkońcu zebrałem się w sobie by pozbyć się stulejki. Mam 26 lat i zdecydowanie zbyt długo z tym czekałem.
Proszę was o opinie jakiemu zabiegowi się najlepiej poddać Anastomat czy laser? U ewentualnie u jakiego lekarza by że tak powiem nie spieprzył roboty, pieniądze nie grają roli.
Nie radził bym ci na laserowy iść, ten normalny zabieg wydaje mi się lepsza opcja, polecam ci iść do jakiejś prywatnej kliniki , zapłacisz pewnie koło 1000 zł, Ale zrobią dobra robotę, ja miałem zabieg w Bielsku w klinice galenie i źle to nie wygląda.
 

Raptor_s3

New member
Nie radził bym ci na laserowy iść, ten normalny zabieg wydaje mi się lepsza opcja, polecam ci iść do jakiejś prywatnej kliniki , zapłacisz pewnie koło 1000 zł, Ale zrobią dobra robotę, ja miałem zabieg w Bielsku w klinice galenie i źle to nie wygląda.

A a czy ktoś mi doświadczenie z Anastomatu? Bo jak pisałem wyżej zapłacę każdą cenę :)
 

pradziadekk

New member
ja miałem w środę zabieg obrzezania staplerem i polecam :) zabieg bardzo szybki z 5min trwal i w zasadzie bezbolesny poza jednym zastrzykiem a było ich 4. Czlonek trochę spuchnięty i siny póki co ale jestem dobrej mysli a szwy mam ukryte pod skora przy zoledziu, żadnej oponki ani nic z zaleceń mam psikac oscaniceptem czy jakoś tak i zmieniać opatrunki 2x dziennie a moczenie sprzętu dopiero po tygodniu. Koszt 1600zl więc myślę że lepiej dopłacić i w porównaniu z innymi to dobrze wygląda po 3 dniach :)
 

Sebix92

Active member
ja miałem w środę zabieg obrzezania staplerem i polecam :) zabieg bardzo szybki z 5min trwal i w zasadzie bezbolesny poza jednym zastrzykiem a było ich 4. Czlonek trochę spuchnięty i siny póki co ale jestem dobrej mysli a szwy mam ukryte pod skora przy zoledziu, żadnej oponki ani nic z zaleceń mam psikac oscaniceptem czy jakoś tak i zmieniać opatrunki 2x dziennie a moczenie sprzętu dopiero po tygodniu. Koszt 1600zl więc myślę że lepiej dopłacić i w porównaniu z innymi to dobrze wygląda po 3 dniach :)
U kogo i gdzie robiłeś? Mógłbyś pokazać jak wygląda po zabiegu, bo mało postów po obrzezaniu staplerem.
 

pradziadekk

New member
W sensie jaki styl obrzezania? Jeśli o to chodzi to nie bardzo wiem jaki to jest ale jest wysoko tuż pod grzybem cięcie, martwi mnie tylko trochę że dużo skóry mam na trzonie, może przez opuchliznę to jest :) ale ogólnie jak na 3 dni jestem bardzo zadowolony, l ból tylko w dzien zabiegu później nic i szczerze polecam zabieg staplerem. Tylko te opatrunki mnie irytują bo nie bardzo umiem go zawinąć, ma ktoś jakies sposoby? :)
 

Raptor_s3

New member
Jestem zapisany u Dr. Wojciecha Tura w Uromed Górce Warszawa zabieg mam 1 pazdziernika Anastomatem, podzielę sie odczuciami po zabiegu.
 

pradziadekk

New member
Czyli już jutro zabieg Cię czeka :) A ja przyszedłem się podzielić z wami rezultatami :D Jestem dzisiaj równo 4 tygodnie po zabiegu staplerem anastomatem i jestem bardzo zadowolony, żadnych blizn, cięcie bardzo rowno. Dzisiaj ostatni fragment zszywek odpadł :)
W jednym miejscu mam tylko malutkie wcięcie (chyba lekarzowi ręka zadrżała :) ) ale jest praktycznie niewidoczne, podczas wzwodu chowa się pod żołędzia, a jak leży to troszke widać ale nie przeszkadza zupełnie, może jeszcze sie zagoi, w koncu to 4 tyg dopiero :D
A Tobie Raptor powodzonka jutro
 

Raptor_s3

New member
Witam, jestem już po zabiegu plastyki wędzidełka oraz usunięcia stulejki Staplerem(Anastomat). Zabieg miałem wczoraj o 20;15 w Warszawie w Uromed Górce który wykonał dr.Wojciech Tur. Zabieg trwał stosunkowo krótko w sumie wyszła godzina z przygotowaniem sam zabieg z 35min, jedyny ból jaki odczułem to oczywiście ukłucie igłą ze znieczuleniem, sam zabieg bezbolesny. Mam prawie 300km do Warszawy i byłem w stanie wrócić samochodem więc bólu nie było dużego nawet gdy znieczulenie puściło :) W poniedziałek mam kontrolę, wstawię jakieś zdjęcia jutro jak sciągnę bandaż z małego bo mam go mieć 48h dzisiaj tylko lekko poluzować, zero krwawienia czegokolwiek. Szczerze polecam wszystkim Dr.Wojciech Tur specjalista w każdym calu, zabieg kosztował 2250zł lecz jest to coś za coś, zostałem fachowo obsłużony. Wojciech Tur jest 1 lekarzem w Warszawie który zaczął stosować Anastomat(Stapler) inni lekarze się od niego uczyli także z ręką na sercu POLECAM.
 

Arti1

New member
@pradziadekk @Raptor_s3 i jak wrażenia dłuższy czas po zabiegu? Ja się właśnie zastanawiam nad metodą przy użyciu Staplera.
Czy da radę uzyskać tą metodą efekt tak jak w Low and Loose, gdzie w spoczynku żołądź jest częściowo zasłonięta?
 

Raptor_s3

New member
@pradziadekk @Raptor_s3 i jak wrażenia dłuższy czas po zabiegu? Ja się właśnie zastanawiam nad metodą przy użyciu Staplera.
Czy da radę uzyskać tą metodą efekt tak jak w Low and Loose, gdzie w spoczynku żołądź jest częściowo zasłonięta?
Raczej ciężka sprawa z tym żołędziem, ja po zabiegu mam odsłonięty żołądź tak do połowy w stanie spoczynku. Przy zabiegu anastomatem lekarz nie wybierze ci raczej dokładnie ile ma ciąć, maszynka sama sobie dobierze.

Ale możesz zapytać jak u ciebie by to mniej więcej wyglądało btw. polecam Dr.Wojciech Tur Uromed Warszawa.
 

Arti1

New member
@Raptor_s3 dzięki za odpowiedź. Wszyscy polecają Tura także umówię się i zapytam jak to będzie wyglądało w mojej sytuacji.
A jak ogólne wrażenia prawie pół roku po zabiegu? Zadowolony jesteś z efektu? Jakieś plusy minusy?
 

Raptor_s3

New member
@Raptor_s3 dzięki za odpowiedź. Wszyscy polecają Tura także umówię się i zapytam jak to będzie wyglądało w mojej sytuacji.
A jak ogólne wrażenia prawie pół roku po zabiegu? Zadowolony jesteś z efektu? Jakieś plusy minusy?
Ciężko na początku było mi się przyzwyczaić do odsłoniętego żołędzia, był bardzo wrażliwy gdy wycierałem się ręcznikiem to tragedia :D ale teraz już mogę powiedzieć że jest ok.

Na pewno jest to najbardziej estetyczny zabieg od szycia nitką moim zdaniem i znacznie lepiej się goi i wygląda, teraz gdy żołądź jest praktycznie na wierzchu cały czas mógłbym nawet poddać się obrzezaniu całkowitemu jakoś ta skóra do mnie nie przemawia :D

Ogólnie jestem zadowolony bo robię to raz w życiu i dlatego chciałem właśnie żeby ten zabieg był wykonany staplerem.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 15
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry