• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Paweł3673

New member
Cześć mam nie całe 15 lat i nie jestem pewny czy mam stulejkę.Podczas erekcji mogę odsłonić cały żołądź ale gdy jej nie mam już nie mogę.Mój napletek wydaje się być długi i na początku ciężko się go ściąga .Nie jestem pewny dlatego chciałbym się dowiedzieć czy mam stulejkę czy jest to groźne i czy mogę to usunąć inaczej niż jak tylko widziałem w internecie poprzez obrzezanie.Wstydzę się komukolwiek z rodziny powiedzieć aby udać się do lekarza i to zbadać .Potrzebuje pomocy.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zaraz zaraz. We wzwodzie mozesz zdjac a w spoczynku nie? Chyba ze chodzi ci o to ze w spoczynku masz tyle skory ze nie umiesz jej odciągnąć.(ale na bank sie da, skoro w wzwodzie schodzi) Ale to wtedy nie jest stulejka.
 

Rafix18.

Member
Tu się nie ma czego wstydzić, musisz pogadać z rodzicem, powiedzieć najlepiej ogólnie nie wpadając w szczegóły że masz taki problem i musisz iść do lekarza, ten sprawdzi czy wszystko jest ok lub skieruje na zabieg i tyle, a wstyd schowaj głęboko bo najważniejsze jest zdrowie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry