• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka ?

Wiktorek666

New member
Witam, mam 12 lat i mam pytanie czy to normalne że podczas kąpieli napletek mi schodzi gładko ale do pewnego momentu, podzczs normalnego funkcjonowania schodzi mi ale już nie tak gładko, a podczas wzwodu mi nie schodzi i pozatym na żołędziu mam takie białe coś co łączy napletek i żołądź czy to normalne przodzie o info !
 

mati12

Well-known member
Witam, mam 12 lat i mam pytanie czy to normalne że podczas kąpieli napletek mi schodzi gładko ale do pewnego momentu, podzczs normalnego funkcjonowania schodzi mi ale już nie tak gładko, a podczas wzwodu mi nie schodzi i pozatym na żołędziu mam takie białe coś co łączy napletek i żołądź czy to normalne przodzie o info !
Bez zdjęcia ciężko okreslic ale piszac ze wczasie wzwodu nie schodzi moze oznaczac stulejke to jak to nazwałes białe które jest masz między napletkiem a żołedziem najprawdopodobniej chodzi ci o węzidełko które jak najbardziej jest normalne ze powiadasz
 

mati12

Well-known member
Jeżeli masz jakies wątpliwości pogadaj z rodzinami umówia cue do lekarza który stwierdzi czy masz problem czy wszystko ok
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry