• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka - zabieg, gdzie i jak w woj. śląskim NFZ/prywatnie

xxo

New member
Cześć,

Szukam pomocy i porady jak najtaniej, najszybciej rozgryzc sprawe z plastyka napletka (stulejka) oraz jak trafic do najlepszego specjalisty idąc na zabieg refundowany przez NFZ.

Jestem ze Ślaska, z tego co wiem nie ma rejonizacji i jako mieszkaniec Chorzowa moge wybrac poradnie gdziekolwiek lezaca na terenie wojewodztwa slaskiego, prawda?

Ktos to przechodzil? Jak to wyglada z oczekiwaniem?
Wpierw ide do rodzinnego po skierowanie do poradni urologicznej? Potem tam sie rejestruje i co? Kieruja mnie na oddzial? W jakim czasie? Gdzies mozna sprawdzic jak to wyglada z czekaniem?
Dodam, że zabieg najszybciej mogę zrobić pod koniec stycznia lub z początkiem lutego(obowiązki), więc spiny czasowej nie mam.

No i pytanie najwazniejsze - czy zabieg w szpitalu refundowany przez NFZ wyglada tak, jak prywatnie, tzn. Ze wszystko odbywa sie w ciagu jednego dnia, czy musze sie polozyc do szpitala?

Ktoś, kogoś poleci?
Jestem już dorosły, więc poradnie dla dorosłych mnie interesują.

PS. Jestem już po jednym, nieudanym prywatnym zabiegu - pocięli tak, że skóra dalej nie schodzi w erekcji + mialem gigantyczny krwiak - więc dla wyrównania chce to zrobić darmowo, skoro już te podatki płacę... ALe jeśli ktoś poleci kogoś wybitnie prywatnie - też chętnie posłucham. Słyszałem conieco o Klinice2000 w Katowicach i dr Swobodzie.

Dziękuję za pomoc.
Jakoś tak łatwiej tu napisać niż pytać kogoś na żywo ;)
 

giedryn

New member
xxo

Na Findera 7 w Swietochlowicach 300 m od Mijanki za postojem taxi jest przychodnia urologiczna chyba nazywa sie Biozon
Maja tam kilku urologow na NFZ, zadzwon 322452924, ja czekalem na wizyte 14 dni
Po wizycie dostalem od razu skierowanie na plastyke krotkiego wedzidelka, ogolnie oni pisza N47 albo 74 nie pamietam juz
Bierzesz skierowanie i cisniesz na izbe przyjec do Urovity na Strzelcow - od razu mowie ze postoisz dobre kilka godzin
tam cie przebadaja co i jak i max do 3 tyg przychodzisz na oddzial na zabieg
w dzien przyjecia robia wszystkie badania - ekg, krew itd itd, konsultacja urologa i anestezjologa i zostajesz przyjety na oddzial
z reguly na drugi dzien jest zabieg, a na trzeci dzien wychodzisz rano do domu
zero kosztow, u mnie jutro mija miesiac od zabiegu i wszystko gra
 

enzor

Member
Najlepiej taki zabieg wykonać na wczesnym etapie, aby później nie było z tym najmniejszego problemu. W dorosłym życiu.
 

Podobne tematy

Do góry