• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka w Zabierzowie

robikenobi

New member
Witam wszystkich. Czy ktoś może był u dr Michalskiego wiem ze przyjmuje teraz w Zabierzowie pod Krakowem. Jakieś szczegóły co do wykonanych przez niego zabiegów. Mam lekkiego pietra ( no dobrze nie lekkiego a dużego pietra;))
 

pawdor

New member
robikenobi - nie masz się czego bać, zabieg jest praktycznie bezbolesny, tylko znieczulenie trochę nieprzyjemne(prawie jak u dentysty) sprawę trzeba załatwić raz na zawsze-nie ma co odwlekać, teraz jest dobry czas, zbliża się lato a upały nie sprzyjają gojeniu. Co do Michalskiego - polecam, sprawdziłem na sobie:)Z tego co się zorientowałem to robi tych zabiegów bardzo dużo, z pewnością ma duże doświadczenie.
 

pawdor

New member
na fundusz???co ty,w Krakowie termin na kosultację do urologa jest na czerwiec, strach pomyśleć kiedy byłby najbliższy wolny termin na zabieg...pewnie końcem roku, ja nie mogłem tyle czekać, poza tym chciałem oddać "sprzęt" w najlepsze ręce, prywatnie wykonany zabieg to zupełnie inna sprawa.....niestety takie czasy, za wszystko trzeba płacić, ale cena w Alma-Medice to jedna z najniższych. Michalski przyjmuje w poniedziałki, wizyta kosztuje 88zł,ale można umówić sie od razu na zabieg. Daj znać jak bedziesz po konsultacji, albo po zabiegu :)
 

robikenobi

New member
Witam po krótkiej przerwie ale jestem cały kłębkiem nerwów jutro mam zabieg w Zabierzowie w dr Michalskiego. Dr przyjął mnie w poniedziałek i od razu powiedział, że nie ma sie nad czym zastanawiać. Miła Pani pielęgniarka pobrała mi krew na badania i od razu ustaliliśmy termin na sobotę. Pan dr bardzo kompetentny dokładnie wszystko wytłumaczył tak że wszystko zrozumiałem i wiedziałem o co chodzi dostałe nr komórki doktora żeby w razie jakichś pytań dzwonić i pytać. Wydaje mi sie ze dobrze trafić na takiego doktora który wszystko wytłumaczy i traktuje nas jak ludzi. Trzymajcie kciuki za mnie. Odezwę sie po zabiegu.
 

robikenobi

New member
Jetem po zabiegu od soboty w poniedziałek miałem kontrolę. Pan dr Michalski jest po prostu świetny w tym co robi. Wszystko jet w jak najlepszym porządku i teraz nareszcie napięcie ze mnie opadło. Powiem tak znieczulenie zadziałało zabieg odbył się szybko i w warunkach o jakich można pomarzyć. Moja dziewczyna czekając na mnie dostała kawę i udzielono jej wszystkich informacji. Oby wiecej takich klinik dbających o dobre samopoczucie pacjenta.

Tak jak mówiłeś pawdor ja teraz również polecam w 100% dr Michalskiego i Klinikę Alma-Medica w Zabierzowie. W poniedziałek idę na kolejna kontrolę zobaczymy co Pan dr powie.
 

krys10

New member
No dobra, piszecie ze Michalski dobry, chce tam iść, tylko pytanko: ile trwał zabieg? czy ktoś przy lekarzu asystował? Czy braliście cos przeciwbólowego przed, czy poszliście na żywca?
Nie wiem, czy mogę po zabiegu sam wracać autem, czy lepiej wziąć sobie "kierowce"?
Mam rozpoznana stulejke i chciałbym od razu iść na zabieg, a nie bulić jeszcze 90 zł, bo tyle dowiedziałem sie, że kosztuje wizyta. Nie wiem, czy i jak da się tam zagadać, żeby mnie od razu zoperował? Ma ktoś z tym jakies pozytywne doświadczenia? Płaciliście za zdjęcie szwów i kontrole? W sumie to nie wiem, ile to mnie wszystko będzie kosztować?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry