stulejka u 17latka

sławek83

Moderator
Zdjęcia niewyraźne i otwierają się trzy dni :shock: ale z tego co widać masz stulejkę całkowitą. Pewnie bez zabiegu się nie obędzie. Leć do lekarza i to szybko!!!
 

sławek83

Moderator
Więcej bólu my sami sobie wkręcamy, nie ma tragedii z tym bólem. A na czym polega to jest tego tu tyle że nie będę ci pisał. Poświęć 10 minut i będziesz miał tu tyle informacji że przez kilka godzin tego nie przeczytasz.
 

Trolo

Active member
Zabieg zależy jaki. Jak obrzezanie to odcinają Ci kawałek napletka, ilość zależy od typu obrzezania i po tym żołądź masz na wierzchu. A jeżeli chodzi o plastykę to nacięcie napletka i zszycie. Po konsultacji z lekarzem podejmiecie decyzje razem co do typu zabiegu.
Może za mocno ćwiczyłeś i dlatego pojawiała się krew. A można wiedzieć z czego dokładniej było krwawienie? Nie wiem czy wiesz ale rozciąganie napletka to nie są ćwiczenia że tak powiem tygodniowe. Miesiąc czasu trzeba poświęcić. Chociaż u Ciebie zwężenie jest duże. A jak wygląda sytuacja w spoczynku? Ściągasz napletek z żołędzia?
 

patryk9312

New member
Czym wcześniej udasz się do urologa, umówisz na zabieg tym szybciej będziesz miał to z głowy, nie baw się w żadne ćwiczenia bo Ci to nie pomoże :)
 

anonim96

New member
Krew leci z napletka, bo widac blizny, a co do sciagania jest to praktycznie nie mozliwe choc przy wiekszej sile zejdzie ale jest problem z jego ponownym wejsciem i niekiedy konczy sie to lekkim krwawieniem ;/

i tu moje pytanie czy poczekac ten miesiac i probowac go jakos porozciagac czy isc do urologa?
 

elwisek85

New member
Skoro widać blizny i leci krew to nie wiem czy czekanie coś da.Lepiej się udać do urologa.On popatrzy i pomoże.Może jakąś maść da.W 'najgorszym' razie pod nóż.Tak czy siak warto się udać do lekarza.
 

Trolo powrót.

New member
Zasada jest jedna. Nic na siłę. Takie ćwiczenia wymagają nawet kilku miesięcy zależy od intensywności ćwiczeń i zaawansowania stulejki. Jeżeli masz blizny to tylko wizyta u Urologa i nie ma co czekać, bo blizny powodują jeszcze większe zwężenie napletka.
 

anonimowystul

New member
Ta sama rada co od innych. Udaj się jak najszybciej do urologa. Nie wstydź się powiedzieć o tym rodzicom, to przecież normalne i nie zwlekaj z tym, bo im szybciej to załatwisz tym szybciej się będziesz lepiej czuł i fizycznie i psychicznie ;)
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 11
K Czy to jest stulejka? Stulejka 2
K Czy to jest stulejka? Stulejka 5
F Czy to jest stulejka Stulejka 4
A Czy to jest stulejka ? Stulejka 3
Podobne tematy

Do góry