• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka,stosunek,naderwanie?

hicior112

New member
Witam, wypada sie przedstawić.
Mam na imie Adrian mam 19 lat.
Mam , lub miałem stulejke całkowitą.
Nie przeszkadzała mi ona w stosunku, gdyż zawsze sie zabezpieczam.
Wczoraj również tak było, aczkolwiek podczas "miłosnych igraszek" za sprawą mojej dziewczyny, napletek całkowicie zszedł, było dużo krwi. Nie mam pojęcia co sie stało, dzisiaj mam opuchlizne przy żołędziu, na około. I troszke boli przy poruszaniu się. Mocz moge oddawać normalnie.
Podejrzewam że napletek mógł zostać jakoś przerwany? Może wędzidełko?
Co to może być?

Bardzo proszę o pomoc, może ktoś miał podobnie, poszedłbym dzisiaj do lekarza aczkolwiek mój nie przyjmuje.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 

bergen

New member
Z cala pewnoscia wedzidelko. To chyba dosc jasny komunikat, ze seksu ze stulejka uprawiac nie nalezy?

Jesli opuchlizna wokol zoledzi oznacza, ze nie mozesz odprowadzic napletka z powrotem, to dodatkowo masz zalupek i smigaj do lekarza JAK NAJSZYBCIEJ. Chyba,ze dasz rade odprowadzic go sam, np uzywajac lubrykantu.
 

hicior112

New member
O kurcze, brzmi to nieciekawie :/
Jakbym w poniedziałek poszedł do lekarza nie byłoby za późno?

@Edit
No odprowadziłem napletek na żołędzia, to znaczy że obejdzie sie bez lekarza?
 

bergen

New member
Jezeli odprowadziles, to znaczy ze nie musisz pedzic natychmiast. Ale jak slusznie pisze przedmowca, isc do urologa i tak powinienes.

Wedzidelko zrosnie sie samo, ale i zbliznowaceje - prawdopodobienstwo powiklan tego rodzaju wzrosnie. Radzilbym umowienie sie na zabieg i likwidacje problemu na dobre.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K [PYTANIE]Stulejka Częściowa stosunek Stulejka 5
G Pierwszy stosunek a stulejka Stulejka 11
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry