• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka Śląsk

TomaszNowak

New member
Hej! Stulejkę mam już stwierdzoną i wiem że muszę poddać się zabiegowi, teraz pytanie tylko gdzie? Piszę ten post, bo nie za bardzo wiem gdzie się udać? Prywatnie czy na NFZ? Jestem ze Śląska, okolice Katowic. Czy polecacie jakiegoś konkretnego lekarza? Ewentualnie gdzie przyjmuje? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi. Pozdrawiam
 

Kostek1989

New member
Ja jestem z Bytomia a robiłem prywatnie w Katowicach, klinika Mediqpol ul.Wita Stwosza 7a (lek. Michał Kępiński). Jestem dopiero 10 dni po zabiegu ale wszystko jest ok. Potrzebowałem zabiegu usunięcia stulejki bo nie chciałem się męczyć z cewnikiem dlatego po ocenach szukałem kliniki prywatnie i znalazłem właśnie tą. Zadzwoniłem w niedzielę (06.12) Pani na recepcji wysłała mi sms-em jakie badania mam zrobić. Po badaniach termin miałem na 11.12 Pan doktor bardzo sympatyczny. Wszystko poszło bezproblemowo. Zapłaciłem 1600zł więc chyba jest ok.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry