Stulejka? - sam już nie wiem.

ktosikcosik

New member
Witam,

mam problem dotyczący stulejki, bo nie wiem czy ją w końcu mam czy nie. Byłem kilka miesięcy temu u lekarza, dokładniej urologa i stwierdził, że nic nie mam ze jest w porządku z moim penisem. Sprawdziła tylko go w czasie spoczynku, i potem się zapytała czemu taki zdrowy chłopak jak ja, myśli żem a stulejkę jak mi nic nie dolega. Dlatego też myślę, dobra lekarz powiedział ze jest okej więc nie ma się czym przejmować ;). Ale jednak znów mnie coś natchnęło, żeby sprawdzić czy mam stulejkę i to wygląda tak, że:
- w czasie spoczynku, jest okej nic się nie dzieje, schodzi normalnie do końca.
- podczas wzwodu, jest inaczej i jak dla mnie dziwnie, dlatego że napletek nachodzi mi na żołądź, niekiedy na cały i wystaje tylko czubek z otworem, a niekiedy do połowy a jeszcze do granicy rówka, ale i tak potem gdy jest ciągle w czasie wzwodu gdy ściągne napletek do końca, wędzidełko ściąga żołądź w dół i to mnie nie boli nie wiem czy to źle dobrze.
- no i zapytanie gdy w czasie wzwodu na sucho mi napletek nachodzi na żołądź to się przykleja ale pociągam za napletek lekko do góry to się odkleja, ale tak jakby był jakąś słabą taśma, może i głupie ale wole o tym napisać. Normalnie jak sie myje itp jest okej. I mam 19 lat.

Tutaj zdjęcia jako takie:

- http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... 57650.jpg/ <- tutaj przytrzymałem na dole lekko napletek
- http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... 95486.jpg/
- http://imageshack.us/photo/my-images/57 ... 44485.jpg/ <- tutaj jak przykładowo nachodzi napletek
- http://imageshack.us/photo/my-images/4/ ... 67030.jpg/ w czasie wzwodu naciągniety napletek
- http://imageshack.us/photo/my-images/15 ... 73659.jpg/

I co o tym sądzicie, prosiłbym o jakąś pomoc.

EDIT// po przyjrzeniu się mam coś podobnego co kolega tutaj: viewtopic.php?f=2&t=10674#p69855
 

sławek83

Moderator
Na ostatnim zdjęciu wyraźnie widać że masz za krótkie wędzidełko. Zmień lekarza i idź z tym na zabieg bo nic innego ci nie zostaje.
 

ktosikcosik

New member
Nom, rozumiem. Czy zabieg to będzie po prostu przedłużenie wędzidełka?
Nie wiem, obrzezanie czy coś podobnego? I czy mam wziąć zdjęcia które dałem na tutejsze forum i pokazać lekarzowi?
 

sławek83

Moderator
Lekarzowi zdjęcia :shock: on go sam zobaczy. Będziesz miał przedłużane wędzidełko a czy napletek też masz do zrobienia, tego nie wiem. Ze zdjęć widzę że nie ale to już lekarz oceni.
 

ktosikcosik

New member
No nie wiem, czy to szok ale no wtedy jak byłem to tylko w spoczynku sprawdziła i oceniła że nic nie ma. A w takim razie jak ten to samo powie? Wiem, że może albo i są pytania ale wole się zapytać, jak mam mu niby potem w wzwodzie pokazać? Proszę gazetka, albo filmy xxx i niech pan wróci za chwile? Śmieszne, ale ja naprawdę nie wiem, więc wolę sie o wszystko teraz zapytać i może zbłaźnić się tutaj ale wiedzieć co i jak u lekarza.
 

sławek83

Moderator
To że wędzidełko masz za krótkie to specjalista powinien zobaczyć nawet w spoczynku, a u ciebie widać tak bardzo że nie sposób tego nie zobaczyć. A nawet jakbyś miał mu pokazać we wzwodzie to nie wiem w czym problem??
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 10
K Czy to jest stulejka? Stulejka 2
K Czy to jest stulejka? Stulejka 5
F Czy to jest stulejka Stulejka 4
A Czy to jest stulejka ? Stulejka 3
Podobne tematy

Do góry