• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka rozciąganie napletka moje rezultaty

Malik977

New member
Witam mam 15 lat zawitałem pierwszy raz tutaj około pół roku temu z wiadomością o sprawdzenie czy mam stulecie i okazało się że mam w nie wielkim stopniu ale nie było to dla mnie komfortowe i miałem przez to kompleksy
ponieważ napletek nie chciał mi zejść po za żołądź i podczas próby było to mocno nie komfortowe. Forumowicze zalecili mi stopniowe rozciąganie napletka i przez pół roku nie regularnie rozciągałem napletka urywając do tego oliwki i już po 1mies napletek zsunął się poza dostałem wtedy ataku paniki ale cieszyłem się z tego powodu bo nie musiałem jechać na operację zrobiłem to domowym sposobem i kontynuowałem ćwiczenia i teraz zsuwanie napletka nie sprawia mi bólu jest to już komfortowe i co najważniejsze teraz się nie wstydzę sciągnąc majtek przed partnerką. Chciałbym powiedzieć że jeśli ktoś ma stulecie a nie chce się jechać ciąć do chirurga niech jak najszybciej zacznie ćwiczenia rozciągania napletka. Na dole zamieszczam zdj mojego gagatka już po rezultacie niestety nie mam zdj przed )

 
Z obrzezaniem podobnie jak z redpillem (ideologia mówiąca prawdę na temat kobiet i stawiająca na rozwój zamiast zbytecznego zajmowania się zalotami do pań gdy nie masz szans) oba pomagają i są korzyści, ale tacy co nie chcą skorzystać zawsze się znajdą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
@Squarex8633 myslisz ze to co mowisz 15 latkowi to on cos bedzie wiedzial z tego?
@Malik977 zrobisz jak uważasz ale ja na twoim miejscu bym poszedł do rodziców z tym i do lekarza. On ci powie co dalej moze i da masc do rozciagania ktora pomoze? Kto wie. Ewentualnie zabieg i bedziesz miec we wczesnych latach problem z głowy. Rozciąganie owszem coś tam ci podziała ale dojdziesz do takiego momentu ze juz wiecej sie nie bedzie chcial rozciagac i dalej będziesz miec dyskomfort. Jak nie teraz to jak dorosniesz to zrozumiesz.
 
No nie wiem wszystkiego, mogą być powikłania itd zdaję sobie z tego sprawę, ale po co chłopak ma sobie jakieś ćwiczenia śmieszne robić co nie dadzą mu stałego efektu tylko pójdzie pod skalpel czy czym tam ucinają napleta i po sprawie... Nie wiem czego się tak czepiasz prawie połowa facetów na świecie obrzezana i żyją, a Ty się prujesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Bo zalecajac komus z dupy obrzezanie odrazu calkowite to dzieki twoim radom ktos moze isc sie niezle dac oszpecic przez nieestetyczna robote plus jeszcze potem miec problem z doznanami. Nie pruje sie do obrzezania. Sam jestem obrzezany calkowicie i jestem zadowolony. Idz do pierwszego lepszego lekarza sie obrzezac , niech ci wytnie calego napleta i blizne schowa w rowku zazolednym. Wrocisz wtedy na to forum z lamentem.
 
No dobra tego nie uwzględniłem. Ale niech chłopak se pójdzie do profesjonalisty i niech mu naprawi sprzęt będzie miał spokój do końca życia. Ja wiem, że niektórzy truchleją na samą myśl o zabiegu, ale no kurła wszystko dla ludzi, a co do doznań czytałem że się nie zmniejszają, inni piszą że trochę tak, co do oszpecenia co wygląda lepiej stulejka albo nadmiar napletka czy fajnie obrzezany penis bez nazwijmy te skórkę "kapturka" którego może się wstydzić zdejmując portki przed swoją kobietą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Wszystko jest dla ludzi i kazdy ma wybor. Plastyki tutaj tez znalałem dobrze wykonane i ludzie nie mieli problemów. Istnieje tez obrzezanie staplerem i mozna zrobic z tego bardzo ladne obrzezanie częsciowe. Sa lekarze co wycinają tyle ile potrzeba i tez wychodzi niezłe obrzezanie częściowe. Kazdy niech se wybiera jak chce ale jak pojdzie jakiś łebek nie znajacy sie kompletnie jeszcze do lekarza koniowała i zrobi mu obrzezanie calkowite low&tight, wytnie wszystko w pi*** to moze byc potem problem. Oczywiscie u jednych jest u drugich nie ale np po ludziach co maja ciecie daleko od zoledzi i maja wysokie obrzezania jeszcze nie widziałem kłopotu z doznaniami.
A z obrzezaniem calkowitym to jest roznie. Dla jednego to okaleczenie a dla drugiego super efekt estetyczny i funkcjonalny.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13
A Stulejka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry