• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka plastyka napletka kilka pytań

roffi1994

Member
Witam, wczoraj byłem u urologa, podczas wizyty zaproponował mi obrzezanie przeprowadzone w szpitalu przez NFZ jednak ze względu na to, że nie mam ubezpieczenia powiedziałem, że chcę to zrobić prywatnie na co on odpowiedział, że wykona plastykę napletka, mógłby mi ktoś powiedzieć o co z tym chodzi? Przeczytałem dzisiaj, że niektórzy lekarze plastyką napletka nazywają obrzezanie częściowe i ja rozumuję to tak, że plastyka to nacięcie w jakimś miejscu i zszycie inaczej a obrzezanie częściowe to, że troszkę mi tego zetnie. Mógłby mi ktoś wyjaśnić? Zastanawia mnie to bo skóra niestety jest trochę spękana, uszkodzona i martwi mnie, że to zostanie, a lekarz nic nie mówił o tym. Podczas wizyty też ściągnął mi napletek do końca, jednak nie czułem żadnego bólu a tylko strach, że jak mnie tam dotknie to będzie boleć albo będzie problem z nasunięciem, do tego przed zabiegiem muszę to samo zrobić w domu aby dokładnie isę umyć i się boję:/
 

Podobne tematy

Do góry