Stulejka pełna

take take take

New member
Cześć forumowiczom
Mam stulejkę pełną no i mam 14 lat z rok temu pierwszy raz załączyłem mojego kolegę no i w ciągu roku z 10 razy go załączałem,kiedyś z 6-7 lat temu lekarz sprawdzał mi przy okazji coś u kolegi nie pamiętam dokładnie no i kazał mi ściągać skórę xD nie robiłem tego i dzisiaj mam stulejke pelna kur!@#
No i dzisiaj poczytałem forum że są operacje itp ale w FAQ pisało że są domowe sposoby ale pisało że dla stulejki nie pełnej (a ja mam pełną) to odrazu jak przeczytałem przedchwilą poszedłem do łazienki i pod ciepłą wodą udało mi się całego sciągnąć ale jak żem zobaczył tyle tego białego to prawie żem na zawał padł odrazu żem to wszystko wyczyścił wymył i już nie było ale troche bolało bo ja mam stulejkę pełną no to musiałem całą skóre sciągać ale wyczysciłem i teraz pytanie czy jak codziennie będe tak robił to stulejka sama zacznie przechodzić ??
A i jeszcze jedno co tam dalej jest xD ?? bo tam dalej też mam ściągać ?? czy tam już nie ma tych bakteri ?
 

bezczel

New member
Ciężko powiedzieć. Jesteś młody i może się okazać że robiąc tak codziennie przez kilka lat napletek sam się rozciągnie ale raczej "domowe" metody nie są skuteczne. Na razie możesz rozciągać w ciepłej wodzie i obserwować co się dzieje. Istnieje ryzyko ze nadmierne i zbyt agresywne ściąganie może spowodować małe napletka i powodować zbliznowacenia, co może pociagnąć za soba dalsze jego zwężanie więc rób to ostrożnie.
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym kolegą? Załączyłes czy zobaczyłeś?
Jeżeli finalnie udało ci sie ściągnąć napletek to znaczy że nie masz pełnej stulejki. Pełna to taka gdy nie da się z tym nic zrobić bez interwencji chirurgicznej.
 

bezczel

New member
Jeżeli masz tak jak na tamtym zdjęciu to jest źle i trzeba cos z tym zrobić. Powiedz rodzicom że zauważyłes że z Twoim "wackiem" jest cos nie tak i chciał bys pójść z tym do lekarza.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Stulejka pełna problem... Stulejka 79
S Stulejka pełna,dziwne,pomocy! Stulejka 1
C Stulejka pełna Stulejka 18
C Stulejka pełna. Stulejka 0
P Stulejka pełna i uraz, który spowodował krwawienie Stulejka 3
Podobne tematy

Do góry