Stulejka pare pytań

Nonron

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie. mam 18 lat i Właśnie się dowiedziałem co to jest ta stulejka i niestety ją mam ... Zawsze myślałem że to normalne aż do dzisiaj. Czy możecie mi dać porady jak i ile mam naciągać tego napletka? Jakiś artykuł czy coś. jak wygląda to wszystko po obrzezaniu opisane krok po kroku. Niestety nie mam zbytniej możliwości przeglądać fora bo co chwile ktoś mi się gapi w monitor. Jeżeli zabieg będzie konieczny to zdecyduje się dopiero na wakacje a do tego czasu można przecież zacząć działać :DDodałem później:
No dobra ludziska nie obejdzie się od wycinania, boje się myśleć nawet o tym że ktoś będzie mi coś ciął koło mojego kochanego Wacusia. Narazie mam problem z przeziębionym pecherzem i przedewszystkim musze jeszcze wybadać sprawe i dać sobie z min. miesiąc na przygotowanie psychiczne.

-Trzeba powiedzieć starszym (Najtrudniejszy krok) ale to biorę na siebie :D
-Ile kosztuje zabieg u prywaciarzy a ile u NFZ?
-Ile się czeka na zabieg od stwierdzenia Urologa że trzeba ciąć u NFZ a u prywaciarza

Zabieg chce zrobić na wakacje nie wiem dlaczego być może dlatego że okres wakacyjny to połowa mniej problemów.

Wiecie co mnie właśnie teraz wkurza że kiedyś gdy miałem 7-8 lat pani doktor patrzała mi susiaka i powiedziała że wszystko ok! moim rodzicom, cholera że też te lekarze to takie ...
 

Loft

New member
Nonron napisał:
Zabieg chce zrobić na wakacje nie wiem dlaczego być może dlatego że okres wakacyjny to połowa mniej problemów.
No i lekarzy też o połowę mniej. Nie zapominaj, że wakacje dla ciebie to też sezon urlopowy dla lekarzy. Nie wiem jak u ciebie ale u mnie w Gdańsku ciężko załapać się do urologa NFZ. Zabiegu też nie zrobisz od ręki. Jak chcesz mieć szybko to albo znajomości albo kasa. Ceny znajdziesz tutaj.
Moją historię biegania i próby załatwiania w NFZ znajdziesz w tym miejscu.
 

kiziors

New member
Nonron a skad jestes?u mnie cała akcja począwszy od lekarza rodzinnego,poprzez wizyte u urologa az po sam zabieg trwała 12 dni chyba,zabieg robiony na NFZ
 

piotrrrr86

New member
ja polecam na nfz. co prawda jestem z wwa i od konsultacji do zabiegu raptem 2 tyg było , ale to sporo lekarzy. na nfz bo za free wszystko, a po co płacić skoro darmo miec można . A i rodzicom mówic nie musisz. Wystaczy że powieśz że książeczka rodzinna Ci potrzebna , z ważną pieczątką .Powiedz że do lekarza ale np dermatologa czy coś. I moze poszukaj w sąsiednim mieście, bo zawsze lepiej jak nikt cie nie zna :) ja proponuje prywatne przychodznie które to robią , ale mają podpisana umowe z nfz. Tam , mniej problemów, dyskretnie i też za free.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P stulejka pare pytań:D Stulejka 8
K Stulejka - Pare pytan / Moja historia Stulejka 1
F Częściowa stulejka - pare pytan po zabiegu Po zabiegu obrzezania 7
P Pare pytan (Stulejka) Stulejka 3
R Stulejka Stulejka 3
Podobne tematy

Do góry