• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka - parę pytań+ zdjęcia

marco1992

New member
Witam. Mam 20 lat, prawdopodobnie mam problem ze stulejką i wędzidełkiem. Tutaj zdjęcia w stanie spoczynku i wzwodu: http://www.fotosik.pl/u/marco92/album/1389169
W stanie spoczynku napletek schodzi bez problemu, w czasie wzwodu z trudem.
Proszę o diagnoze :) , mam też pare pytań:

1. jak przebiega proces gojenia, po ilu dniach po zabiegu można normalnie funkcjonować (tzn bez żadnych bandaży ani niedogodności)
2. czy jest taka szansa, żeby zrobić zabieg prywatnie w Krakowie w kilka dni (tzn w jeden dzień wizyta, a dwa/trzy dni później zabieg, czy oczekiwanie jest dłuższe, i jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na wizytę przed zabiegiem - pytam tak orientacyjnie wg. waszej wiedzy czy doświadczeń). Czytałem o przypadkach, gdzie pacjenci mieli wizytę i zabieg w jeden dzień - jak oceniacie szanse, że coś takiego się uda(oczywiście prywatnie)
3. czy po zabiegu można normalnie kierować samochodem, czy są jakieś przeciwskazania (działanie znieczulenia i te sprawy)


Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz na moje pytania. Pozdrawiam
 

marcel

New member
Siema,co do zdjęć to nie chce stawiać żadnej diagnozy bo się po prostu nie znam. A co do pytań to powiem Ci jak było w moim przypadku(obrzezanie całkowite).
1.Bez opatrunku śmigałem już po dwóch dniach od zabiegu, a sprzęt sprawdziłem po trzech tygodniach.
2.Nie wiem jak jest w Krakowie, ja miałem wizytę i zabieg tego samego dnia(Łódź,dr.Żurek). Po obejrzeniu sprzętu i diagnozie(stulejka całkowita),lekarz od razu kazał mi kłaść się na stół. Sam zabieg trwał ok. 40 min.
3.Ja zaraz po zabiegu wracałem samochodem 150 km. i nie było żadnych problemów. Na wszelki wypadek warto zaopatrzyć się w jakieś proszki przeciwbólowe.
 

Krakersik

New member
marco1992 napisał:
Witam. Mam 20 lat, prawdopodobnie mam problem ze stulejką i wędzidełkiem. Tutaj zdjęcia w stanie spoczynku i wzwodu: http://www.fotosik.pl/u/marco92/album/1389169
W stanie spoczynku napletek schodzi bez problemu, w czasie wzwodu z trudem.
Proszę o diagnoze :) , mam też pare pytań:

1. jak przebiega proces gojenia, po ilu dniach po zabiegu można normalnie funkcjonować (tzn bez żadnych bandaży ani niedogodności)
2. czy jest taka szansa, żeby zrobić zabieg prywatnie w Krakowie w kilka dni (tzn w jeden dzień wizyta, a dwa/trzy dni później zabieg, czy oczekiwanie jest dłuższe, i jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na wizytę przed zabiegiem - pytam tak orientacyjnie wg. waszej wiedzy czy doświadczeń). Czytałem o przypadkach, gdzie pacjenci mieli wizytę i zabieg w jeden dzień - jak oceniacie szanse, że coś takiego się uda(oczywiście prywatnie)
3. czy po zabiegu można normalnie kierować samochodem, czy są jakieś przeciwskazania (działanie znieczulenia i te sprawy)


Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz na moje pytania. Pozdrawiam
W Krakowie to z miłą chęcią mogę polecić Ci "Ars Medicę" na Warszawskiej. Przedwczoraj byłem na wizycie u Dr Mirosława Fortuny a w najbliższą środę mam zabieg. Koleś jest po prostu wspaniały. Bałem się jak cholera a zupełnie nie warto. Wizyta nie trwała dłużej jak 15 min. Doktor miły z wygląd i oczywiście z zachowania. Zaprasza do gabinetu, uścisk dłoni potem pyta z czym przychodzę. Krótkie badanie i diagnoza. "faktycznie tu jest za ciasno, zrobimy tak..."(i tu wszystko wyjaśnił co będzie ciął). Później tłumaczy wszystko na temat zabiegu. Już nie wspominam o jego niesamowitym poczuciu humoru :D (ale nie jakieś zbereźne czy coś :mrgreen: ) Nawet odprowadził do rejestracji i razem ustalaliśmy termin zabiegu. Jeśli szukasz prywatnego to tylko Mirosław Fortuna !!! Naprawdę polecam bo zero stresu.

Cena wizyty 100 zł, a zabieg 700 -> nie potrzeba żadnych badań.
 

dzonydep

New member
Jak dla mnie, to masz dlugi i ciasny napletek oraz krótkie wędzidełko, bo patrząc po zdjęciach mam podobnie i mi lekarz proponowal wydlużenie wędzidełka oraz skrócenie napletka.
 

marco1992

New member
ok dzięki za wszystkie opinie, wizytę i od razu zabieg mam w piątek u dr.Drabiny w Ars-Medica. Zobaczymy jak będzie ;)
 

marco1992

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. Umawiałem się z Panią recepcjonistką na wizytę i zabieg telefonicznie. Dostałem informację, że dr.Drabina nie wymaga żadnych badań i że zabieg będzie od razu po wizycie. W internecie znowu niektórzy piszą, że badania były wymagane. Zna ktoś sytuacje? No i drugie pytanie - czy w Ars Medica stosują rozpuszczalne szwy czy tradycyjne? Pozdrawiam
 

sławek83

Moderator
Jak pani mówi ci że nie będzie badań to tak jest, ja też nie miałem badań przed zabiegiem. Z tego co wiem to rozpuszczalne szwy będą.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Czy to Stulejka? oraz parę pytań :P Stulejka 5
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry