• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka- opuchlizna po zabiegu

rusek

New member
Witam ogólnie zabieg prywatnie robiony, lekarz ciagle kasuje pieniązki wiec mnie juz nie stać na te przyjemności. W czasie gojenie, podczas zmiany opatrunku wiadomo krew, odrywanie się ran. Teraz po miesiącu i w czasie całego trwania gojenia pod żołedziem jest duża buła napuchnięta , smarowałem wczesniej TRIDERM i dużo antybiotyków mi przepisywał to troche lepiej, ale teraz jak już troche sie zrosło to chyba od tej masci w innych miejscach odchodzi skóra ,jakby puszczała a buła nie znika. Trochę przebiłem igłą i wyleciała krew z wodą.. bardzo proszę o pomoc , jakieś sprawdzone leki zalecenia.

zdjęcia poglądowe:

stulejka1 | Fotosik.pl
Zdjęcie - 08.11.2016 | Fotosik.pl
Zdjęcie - 08.11.2016 | Fotosik.pl
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Idz do innego lekarza. Na nfz normalnie. Moze masz tam krwiaka ktorego trzeba usunac. Poza tym zrosniecie miejsca szycia tez dupy nie urywa. Wyglada jabys mial dziurę. Ogolnie cos poszlo nie tak i najlepiej aby zobaczyl to inny lekarz. Jak cos nam nie pasuje, to konsultujemy to z innyn lekarzem. Wtedy mozesz skonfrontować metode leczenia pierwszego. Kolejna sprawa to dziwne ze nadal kasuje chujek kase za wizyty. Opieka po zabiegu powinna byc w cenie, szczególnie jak cos jest nie teges. Co innego placenie za leki a co innego za wizyty. Jak pojdziesz do innego to nie zapomnij wziąć wykazu lekow jakie jadles w tym czasie. Miales zakażenie bakteryjne ze wpiepszales caly czas antybiotyki?
 

rusek

New member
Wedlug mnie nie. Wedlug mnie albo zle poszyl albo szwa za wczesnie puscila. Lekarz to zwykly ham i naciagacz. Neomecyna po zabiegu w sprayu psikalem tylko ze tam ropa sie chyba zbiera i rozpiera miejsce szycia
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wybierz sie do innego specjalisty. Nie ma co innego doradzac poki nie zobaczy tego inny lekarz. Lepiej juz masc antybiotyk niz lykac tabsy. Jezeli juz masz jakies zakażenie to zapewne miejscowe, to szkoda lykac tyle antybiotyków. Jak pójdziesz do innego nie zapomnij o tym powiedziec ze w miesiac zjadles pol apteki.
 

rusek

New member
byłem u rodzinnego lekarza , twierdzi ze ropy nie ma, jest niezle zrobione, zalecił smarowanie tą mascia co mam TRIDERM i mówi ,że rana bez szycia się długo goi, przemywać smarować , skierowanie do poradni urologicznej też dał.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13
A Stulejka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry