• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka niecałkowita

desperat111

New member
Witam, mam 20 lat i niestety też dopadła mnie stulejka - w moim przypadku - niecałkowita. Książkowy przypadek, czyli mogę odsłonić żołądź podzas spoczynku, ale w czasie wzwodu tylko jego część - gdy próbuję "na siłę" to strasznie boli i mój Wacek od razu się chowa. Tutaj mam pytanie, a właściwie to ze dwa (albo trzy). Czy można poradzić z tym sobie samemu - poprzez ćwiczenia - czytałem w innych miejscach, że jest to możliwe, poprzez regularne naciąganie napletka. Gdy wyjmuję Wacka ze swojego schronienia i dotykam swoją żołądź to jest ona... hmmm... bardzo wrażliwa, czuję raczej ból, niż przyjemność z dotykania go - czy na to też są jakieś sposoby? Jeśli byłaby wymagana operacja - to ile ona kosztuje?
 

Pan_Ahmed

New member
Powiem Ci w ten sposób: często ściągaj napletek w zwisie. Mówisz, że nie masz z tym problemu i że problem pojawia się we wzwodzie. A więc najpierw dojdź do takiego stanu, że w zwisie będzie on chodził naprawdę luźno, a jeśli już do tego dojdziesz (ćwicząc we wannie), to również w gorącej kąpieli ćwicz stopniowo napletek we wzwodzie np podczas masturbacji, zanurzając penisa w gorącą (bardzo ciepłą) wodę i probując stopniowo ściągać coraz dalej, używaj tez szarego mydła dla lepszego poślizgu i higieny jednocześnie.
I nie rób tego na siłę, po prostu rób to w miarę mocno, ale nie przekraczaj tej granicy przesady.
Co do nadwrażliwego żołędzia - mam taką uwagę - Twój żołądź napewno byłby mniej wrażliwy jakby był wysuszony. Ja jestem obrzezany, od niedawna chodzę bez opatrunku i walczę z nadwrażliwością żołędzia - narazie skutecznie. ;) Zaobserwowałem, że jak żołądź jest mokry, wilgotny, to robi się wrażliwy, a jak sie wysuszy, dotyk staje sie jak najbardziej znośny.
Ludzie mówią, że moczenie żołędzia w ciepłych naparach z rumianku pomaga. Ja moczyłem, później nie wycierałem tego niczym, tylko czekałem jak wyschnie sam.
Powiem Ci tak - trzeba zacisnąć zęby i go dotykać, przynajmniej lekko i przez jakiś przewlekły czas albo regularnie. Do tego napary z rumianku i efekt gwarantowany w kilka dni! :D
Marginesem: wpisz w wyszukiwarkę tego forum "nadwrażliwość" albo "nadwrażliwy" a wyszuka Ci tego pełno (również mojego autorstwa).
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka niecałkowita. Lekarze. Stulejka 3
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 19
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry