• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka niecałkowita. Lekarze.

mapel33

New member
Witam wszystkim otóż niekiedy zauważyłem u siebie stulejkę więc postanowiłem iść do lekarza rodzinnego . On powiedział że mam niecałkowitą stulejkę i krótkie węzidełko więc dał mi skierowanie do chirurga 100 km od tej miejscowości co mieszkam więc pojechałem i lekarz mi powiedział że jednak nie może mi zrobić zabiegu bo nie mam 18 lat ale powiedział że u mnie to fiziologia czy cos takiego i nie muszę się przejmować no dobra .. dzisiaj zdecydowałem się pójść kolejny raz do lekarza rodzinnego i powiedziałem mu co mi powiedział chirurg . Lekarz mi powiedział że są 2 sposoby na to 1 to pod nóż i 2 domowy sposób maścią . Wydał mi recepte na maść HYDROCORT i powiedział mi że mam niewielką ilość wsmarowywać w węzidełko 2 razy dziennie przez tydzień a na drugi tydzień 1 dziennie. I mam do was prośbę . Czy jak już po prysznicu wsmaruję maść w węzidełko to mam swojego penisa naciągać ? Jak tak to ile czasu ? dodaje że mam 17 lat.
 

bergen

New member
Wedzidelka mascia nie rozciagniesz. Bedziesz musial sie zoperowac. Poczekaj na 18-tke, albo zdobadz zgode rodzicow/opiekunow prawnych na zabieg. pzdr
 

sławek83

Moderator
mapel33 napisał:
powiedział mi że mam niewielką ilość wsmarowywać w węzidełko 2 razy dziennie przez tydzień a na drugi tydzień 1 dziennie

Co to są za lekarze!!! Tak jak pisze bergen z wędzidełkiem nic sam nie zrobisz ale że tego lekarz nie wie :shock:
 

bergen

New member
sławek83 napisał:
mapel33 napisał:
powiedział mi że mam niewielką ilość wsmarowywać w węzidełko 2 razy dziennie przez tydzień a na drugi tydzień 1 dziennie

Co to są za lekarze!!! Tak jak pisze bergen z wędzidełkiem nic sam nie zrobisz ale że tego lekarz nie wie :shock:

Nie jestem zaskoczony.

Lekarze popełniają jeśli idzie o stulejkę mnóstwo karygodnych błędów i zaniedbań. Nie wiem, dlaczego. Naprawdę, tego uczą na studiach. Na V albo VI roku, zależnie od uczelni, są zajęcia z urologii, stulejka jest jednym z pierwszych tematów. A już urolog ze specjalizacją naprawdę powinien wiedzieć, że maści i rozciąganie można na poważnie proponować przed rozpoczęciem okresu dojrzewania, a najlepiej przed 10 rokiem życia.

To są jakieś jaja, co się dzieje.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Stulejka niecałkowita Stulejka 1
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4

Podobne tematy

Do góry