• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka nabyta bliznowacenie

goldo

New member
Witam wysylam zdjecia do oceny. Poszalalem z moja pania kiedy oraz niestety mialem zapalenie bakteryjne gruczolu krokowego i stad chyba to zbliznowacenie. Zrobilem kolejny posiew i czekam na wyniki. Dodam ze bakterie ktora mialem byla wrazliwa na gentamycyne i uzywalem masci steroidowej z gentamycyna i nabralo elstycznosci. Ale znow poszalalem z moja kobieta i powrot... tez bylem na wizycie u dr letkiewicza dal mi masc contratubex i 30 minut laseru. powiem szczerze ze po tym laserze tez blizna sie poszeczyla i bylo ok. ale tez powiwdzial ze dobrze byloby to wyciac. Walcze z tym zeby sie obrzezac nadal mysle ze dam rade jakos to pokonac. Niewiem doradzcie co o tym sadzicie.

foto1
 
Jesli masz mozliwosc, to sie obrzezaj. Bedziesz mial problem z glowy. Ja mialem stulejke czesciowa i mialem wykonany zabieg czesciowego obrzezania, czego bardzo zaluje. Moj problem nie zniknął. Obecnie jestem na etapie ustalania terminu obrzezania calkowitego, zeby raz na zawsze pozbyc sie problemu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry