• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka Kraków

Matteo

New member
Witam wszystkich,
Może ktoś polecić dobrego urologa kraków i okolice? Znalazłem tu tylko posty dotyczące Krakowa z przed paru lat. Po sprawdzeniu polecanej przez kogoś stąd Alma medica widze, że nie ma tam już tego lekarza. Jest za to dr. Smoleński. Ktoś coś o nim słyszał? bo mam do nich niedaleko w sumie.
 

Ktos12

New member
Cześć!

Ja polecam dr Drabinę z Ars Medica. Jestem nieco ponad 3 tyg po zabiegu obrzezania całkowitego i wszystko jest wygojone już dawno, szwy ściągnięte (zostały tylko podskórne, które się wchłoną za kilka miesięcy, tygodni, zależy), zostały tylko blizny i trochę opuchlizny, ale ona też stopniowo się zmniejsza. Ogólnie to po 2 tygodniach, po wizycie kontrolnej byłem gotowy do współżycia. Kontakt z lekarzem świetny, można zapytać o wszystko. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Myślę, że za kilka miesięcy będzie już w ogóle idealnie jak podziałam maścią na blizny i opuchlizna zejdzie. W razie pytań, pisz śmiało!
 

edek1

New member
Ja również polecam Dr. Drabinę z Ars Medica. Jestem miesiąc po obrzezaniu, wszystko ładnie zrobione.
 

Fish

New member
Ja polecam doktora Jacka Jakubowskiego z CliniCare na Wieniawskiego. Dostępne terminy, na plus są popołudniowe i wieczorne godziny konsultacji i zabiegów. Przed zabiegiem zalecana jest konsultacja lekarska, ale jeśli przy umawianiu wizyty zgłosi się chęć, by wszystko odbyło się przy pierwszej konsultacji to również się to uda. Mnie udało się wszystko załatwić z tygodnia na tydzień.
Z tego co pamiętam urolog przyjmuje tam we wtorki, chyba, że coś się zmieniło.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Stulejka u dziecka - kraków? Lekarze 3
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry