• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka i zabieg - kilka pytań.

afterlife

New member
Witam,
Mam 23 lata dość późno (ale jednak) zdecydowałem się za namową dziewczyny na zabieg usuwania stulejki. W związku z tym mam kilka pytań dziwnych pewnie, ale co ja poradzę:
Jak to jest z tym bezpieczeństwem tego zabiegu? Czytałem, że podobno prącie może być amputowane po źle wykonanym zabiegu usuwania stulejki - zacząłem się obawiać, bo chcę usunąć stulejkę, a nie wiem, czy nie wyjdzie z tego taka beznadzieja. Chodzi tutaj o te profesjonalne zabiegi robione w klinikach czy raczej o amatorskie próby usuwania sobie stulejki samemu jak np naciąganie na siłę czy coś?
Dodatkowo - mam trochę lat i nie wiem, czy przez ten czas nie zdążyły się nagromadzić jakieś brudy (pewnie większość z Was się łapie za głowę, ale sami wiecie, że z higieną jest problem) - nie wiem czy pomiędzy napletkiem i żołędziem nie znajdzie lekarz jakiegoś syfu, czy resztek spermy - byłby to wstyd? Zdarza się coś takiego czy przy kąpieli i małym odsunięciu napletka to wszystko się wypłukuje?
Proszę o pomoc.
 

patryk9312

New member
Gdzie Ty takie bzdury czytałeś?? :O, Jak pójdziesz pod skalpel do.obory to pewnie tak, ale do lekarza który wie co robi to mozesz być spokojny :)

Co do 2 pytania to masz tam pelno mastki której tak nie zmyjesz, ale nie wstydz się bo to nie Twoja wina, idź do urologa i zalatw sprawę a przy okazji to on Ci to umyje na wizycie.
 

petit

New member
afterlife napisał:
Witam,
Mam 23 lata dość późno (ale jednak) zdecydowałem się za namową dziewczyny na zabieg usuwania stulejki. W związku z tym mam kilka pytań dziwnych pewnie, ale co ja poradzę:
Jak to jest z tym bezpieczeństwem tego zabiegu? Czytałem, że podobno prącie może być amputowane po źle wykonanym zabiegu usuwania stulejki - zacząłem się obawiać, bo chcę usunąć stulejkę, a nie wiem, czy nie wyjdzie z tego taka beznadzieja. Chodzi tutaj o te profesjonalne zabiegi robione w klinikach czy raczej o amatorskie próby usuwania sobie stulejki samemu jak np naciąganie na siłę czy coś?
Dodatkowo - mam trochę lat i nie wiem, czy przez ten czas nie zdążyły się nagromadzić jakieś brudy (pewnie większość z Was się łapie za głowę, ale sami wiecie, że z higieną jest problem) - nie wiem czy pomiędzy napletkiem i żołędziem nie znajdzie lekarz jakiegoś syfu, czy resztek spermy - byłby to wstyd? Zdarza się coś takiego czy przy kąpieli i małym odsunięciu napletka to wszystko się wypłukuje?
Proszę o pomoc.


Głowa do góry (jedna i druga :). Bez stresu i paniki. Dasz radę. Nikt ci "wacka" nie będzie odcinał.
Co do wieku: lepiej późno, niż wcale. Chciałbyś przedstawiać problem przed lekarzem, kiedy miałbyś 30-40 lat?
A smegmą się nie nie przejmuj. Urolog do tyłka facetom zagląda, a "wacek" trochę nieczysty, przy takim problemie, to pewnie dla niego norma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

afterlife

New member
Dzięki za odpowiedzi. Jeszcze mam pytanie - czy w każdym przypadku można zrobić obrzezanie częściowe i plastykę? Nie ukrywam, zależy mi na napletku. Mam stulejkę całkowitą.
 

bergen

New member
Nie w każdym. Wszystko musi ocenić lekarz - trzeba usunąć cały pierscień zwężający napletek i w razie potrzeby wydłużyć wędzidełko.
 

michal12

New member
Panowie, nakieruje ktoś na posta, w którym przedstawione jest jak to ma wyglądać? Można iść do urologa prywatnie a potem on przekieruje na zabieg? Długo trzeba czekać prywatnie na zabieg?
 

Podobne tematy

Do góry