• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka i lekarz, który mnie zbywa

seboss

New member
witam
Mam 14 lat i byłem urologa. Miałem sklejony napletek z główką w miejscu rowka. Zabieg się udał lecz
-pozostała częściowa stulejka
-jak dotykam główki to mnie boli
Byłem na kontroli i lekarz powiedział że wszystko jest w porządku lecz nie jest. Wydaje mi się że mnie olał.
co mam z tym zrobić?
proszę o pomoc
 

seboss

New member
lekarz powiedział mi że ,,oprócz'' stulejki wszystko jest w porządku i że sex ze stulejką jest normalny i przyjemny, nie że bym próbował ale wiem że tak nie będzie. Byłem z rodzicami lecz im powiedział że wszystko jest porządku, mam się udać do innego lekarza ?
 

seboss

New member
a jeśli chodzi o ból na główce to dlaczego tak się stało i jak ją przyzwyczaić ? gdy jest w napletku to nie boli
 

sławek83

Moderator
Nie no, po 6 miesiącach nic nie powinno cię już boleć. Jak przez tyle miesięcy się nie przyzwyczaił to coś nie tak z nim. Idź z tym lepiej do normalnego lekarza bo jak mówisz że została ci częściowo stulejka to za chwilę może się z niej znowu zrobić kaszana.
 

seboss

New member
wtedy byłem za kasę z NFZ w prywatnym gabinecie a teraz mam iść do lekarza rodzinnego po skierowanie czy jak ?
mogę go jakoś sam przyzwyczaić ?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry